Strona główna 0_Slider Rozglądasz się za naturalnymi wyrobami na Wielkanoc? Będzie specjalna edycja Targu Ziemi. „Koszyczki...

Rozglądasz się za naturalnymi wyrobami na Wielkanoc? Będzie specjalna edycja Targu Ziemi. „Koszyczki też będą”

0

Wyjątkowo nie w pierwszą niedzielę miesiąca, ale na tydzień przed Wielkanocą odbędzie się trzeci w tym roku Targ Ziemi130, czyli nowa odsłona znanych i lubianych spotkań lokalnych producentów żywności, rękodzielników oraz rzemieślników z osobami poszukującymi zdrowych, ekologicznych produktów i unikalnych wyrobów.

Przedświąteczny czas to zawsze chwila zadumy, przygotowań siebie w kwestii duchowej, porządków w domu ale też zadbania o to co będziemy jeść w święta. Wychodząc Wam na przeciw postanowiliśmy zorganizować Wielkanocny Targ Ziemi 130, bo wiemy, jak ważna jest dla nas wszystkich wysoka jakość i źródło pochodzenia produktów. U nas wszystkie artykuły spożywcze i rzemiosło są prosto od lokalnych rolników i rzemieślników, których znamy i rekomendujemy ze szczerego serca. W tym dniu będzie można nabyć jaja, wędliny, mąki, sery, dżemy, soki, chleby i inne przepyszne produkty, które mogą zagościć na Waszym stole jak i w wielkanocnym koszyczku. Jeśli tego jeszcze nie macie to koszyczki też będą – zapowiadają gospodarze Targu Ziemi, który od nowego roku gości w Ekologicznym Gospodarstwie Rodzinnym Ożga w niewielkiej Tarnawie w gminie Żarów.

Wielkanocny Targ Ziemi odbędzie się 24 marca. – Pragniemy zaznaczyć, że jest to dodatkowy termin który lekko złamał nasz pierwszoniedzielny rytuał. Czego jednak nie robi się dla tak wspaniałej społeczności, którą wspólnie tworzymy. Lista wystawców pojawi się już niebawem ale będzie z nami większość naszych rolników i rzemieślników. Tradycyjnie jesteśmy dla Was od godziny 11.00 do 15.00 w Tarnawie 4, 58-130 Żarów – zapraszają organizatorzy.

/Targ Ziemi130, opr. mn/

Poprzedni artykułJak działają grzejniki panelowe?
Następny artykułSekrety udanego inwestowania w lokale usługowe – Kluczowe czynniki sukcesu