Strona główna 0_Slider Psiaki ze schroniska przemaszerowały przez Świdnicę

Psiaki ze schroniska przemaszerowały przez Świdnicę [FOTO]

0

Po raz kolejny podopieczni Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy wzięli sprawy w swoje łapy i pod opieką życzliwych ludzi wyruszyły na długi spacer z ul. Pogodnej do Rynku, by zachęcać mieszkańców do adopcji i wsparcia.

– W przemarszu bierze udział 15 psów z naszego schroniska wraz z wolontariuszami i ochotnikami, którzy zgłosili się, by dołączyć do tego spaceru – relacjonowała na gorąco Adrianna Kaszuba, szefowa Fundacji Mam Pomysł i placówki przy Pogodnej. – Jesteśmy dzisiaj w świdnickim Rynku, żeby promować adopcję zwierząt ze schroniska. Te dzielne kundelki przemaszerowały pokaźny dystans, żeby pokazać się z jak najlepszej strony poza boksami, poza kojcami. To są fantastyczne psy, gotowe do tego zamieszkać w domu.

W schronisku w tej chwili mieszka ponad sto psów i około 30 kotów. Wszystkie gotowe do adopcji zwierzęta są opisane na stronie internetowej placówki schroniskoswidnica.pl. Można poznać nie tylko ich historię, ale także upodobania i cechy charakteru. Każdy człowiek może tu znaleźć idealnego dla siebie towarzysza. Osoby, które nie mogą zaoferować stałego mieszkania, mogą objąć zwierzęta adopcja wirtualną, wspierając ich utrzymanie, odwiedzając i wyprowadzając na spacery.

/red./
fot. Mariusz Ordyniec

Poprzedni artykułDziewiąte „Jajcowanie z Jubilatem” [FOTO]
Następny artykułŚwiętowali złote, platynowe i szmaragdowe gody [FOTO]