Strona główna Sport Inne Mamy podium… Fantastyczne wyniki reprezentantów UKS-u Radunia Tąpadła!

Mamy podium… Fantastyczne wyniki reprezentantów UKS-u Radunia Tąpadła! [FOTO]

0

Ponad 50 młodych zawodników przystąpiło do rywalizacji podczas III Dolnośląskiego Grand Prix żaków (rocznik 2013 i młodsi) w tenisie stołowym, którego gospodarzem było miasto Syców. Mocno w tym turnieju swoją obecność zaznaczyli gracze klubu UKS Radunia Tąpadła.

Turniej rozpoczął się dla nas piorunującą serią zwycięstw. Wszyscy nasi zawodnicy grali o wejście do TOP 4 województwa, co ostatecznie udało się dwójce chłopców, którzy wygrali swoje pojedynki w stosunku 3:2. Dobry tenis zagrały również nasze dziewczyny w rywalizacji z zawodniczkami z klubów z takich miast jak Wrocław, Oława, czy Milicz. Ostatecznie nasi chłopcy spotkali się w meczu o trzecie miejsce, gdzie Dawid Drozd pokonał klubowego kolegę – Stanisława Ludkowskiego 3:1. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszyscy nasi zawodnicy, którzy przystąpili do rywalizacji zostali sklasyfikowani w TOP 8️ Dolnego Śląska, co nie miało miejsca nigdy wcześniej – opowiada szczęśliwy trener Michał Drozd.

Miejsca naszych zawodnków i zawodniczek:
3️. Dawid Drozd
4️. Stanisław Ludkowski
6️. Wiktoria Czernicka
7️. Łucja Kołodziej

Przed nami dwa tygodnie startów w zawodach rangi ogólnopolskiej, gdzie udamy się do Szczawna Zdroju oraz w odległą, ponad pięciogodzinną wyprawę do Ostródy. Regularne, codzienne treningi i ciężka praca pomału przynoszą efekty. Aktualnie trenujemy w krótkich mikrocyklach, znajdując czas na regenerację – dodaje trener UKS-u Radunia Tąpadła.

/MDvR, FOTO: UKS Radunia Tąpadła/

Poprzedni artykułMastersi w akcji… Powalczyli w Żórawinie i Poznaniu
Następny artykułPolityka, prywata i banowanie mieszkańców na publicznym profilu prezydentki Świdnicy