Strona główna 0_Slider Kiepski występ w „Winnym Grodzie”

Kiepski występ w „Winnym Grodzie”

0

Po słabym występie szczypiorniści Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej przegrali z zespołem KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 26:29 (12:14) w meczu 15. kolejki I ligi. Kolejny raz nasz zespół dostosował się do stylu i poziomu rywala, ale po dobrych występach z drużynami z czołówki tabeli, tym razem zagrał na najniższym pułapie ligowej hierarchii…

Zmobilizowani gospodarze prowadzili przez całe spotkanie różnicą 2-6 bramek. Na moment, w końcówce pierwszej połowy świdniczanie zbliżyli się na jedno trafienie (29. minuta 10:11). Mimo olbrzymich kłopotów, w ostatnich fragmentach gry pojawił się cień szansy na doprowadzenie chociaż do remisu. Nerwy i błędy nie pozwoliły jednak na odrobienie strat…

AZS Zielona Góra – ŚKPR Świdnica 29:26 (14:12)

Przebieg meczu: 5 min (4:1), 10 min (5:2), 15 min (7:4), 20 min (9:6), 25 min (10:7), 30 min (12:10), 35 min (14:11), 40 min (17:14), 45 min (22:18), 50 min (23:20), 55 min (27:24), 60 min (29:26).

ŚKPR: Shupyk, Wiszniowski – Pęczar 11, Piróg 5, Dec 4, Etel 3, Wołodkiewicz 1, Bieryt 1, Zelek 1, Pedryc, Czerwiński, Czynszak, Galik, Szporko, Kochlewski.

Kary: AZS 8 minut, ŚKPR 8 minut

Karne: AZS 6/2, ŚKPR 4/3