Strona główna Wydarzenia Świdnica Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza na dzień otwarty

Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza na dzień otwarty

0

Moc atrakcji uczniowie i grono pedagogiczne szykują dla rodziców i dzieci, które w roku szkolnym 2024/25 rozpoczną edukację na poziomie podstawowym. Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa szeroko otwiera drzwi już 1 marca.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Niepublicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty pt. ” Wiosenny Dzień Otwarty”, który odbędzie się 1 marca o godz. 17.00. Będzie to doskonała okazja do poznania szkoły, a na przybyłych będą czekać między innymi następujące atrakcje: szalone eksperymenty, gry i zabawy ruchowe, studio fotograficzne, karaoke i wiele innych atrakcji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty szkoły, programu oraz zajęć dodatkowych.

/informacja nadesłana/

Swidnica24.pl zaprasza wszystkie szkoły, zarówno podstawowe, jak i średnie z powiatu świdnickiego do zamieszczenia ogłoszeń o dniach otwartych. Warunkiem jest nadesłanie tekstu, zdjęcia (w poziomie) i ew. plakatu na adres [email protected], wpisując w temacie „dzień otwarty” oraz nazwę szkoły. Zaproszenia są publikowane nieodpłatnie.

Poprzedni artykułTętniak przerwał normalne życie. 36-latka potrzebuje pomocy
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Długa