Strona główna Sport Piłka ręczna Trzy punkty pojechały do Legnicy

Trzy punkty pojechały do Legnicy

0

To było solidne granie dwóch czołowych drużyn w lidze, ale ze zwycięstwa cieszyli się goście. W kolejnym meczu grupy A Dolnośląskiej Ligi Chłopców Świdnicki Klub Piłki Ręcznej uległ we własnej hali Siódemce Miedź Legnica 23:27 (11:14).

Nasze młode Szare Wilczki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie i szybko objęły prowadzenie 3:0. Po dziesięciu minutach był remis 7:7, ale kolejny fragment należał do gości, którzy do przerwy wypracowali trzy bramki przewagi (7:10). W drugiej części trwała walka gol za gol – mimo ambitnej postawy podopiecznym Justyny Curyl nie udało się odrobić strat z końcówki pierwszej połowy i ostatecznie ulegli 23:27.

ŚKPR Świdnica – Siódemka Miedź Legnica 23:27 (11:14)

ŚKPR: W. Szmaj, Kopeć – Sawicki 9, Ożóg 4, Sz. Kocjan 4, Matlak 2, Szumowski 2, B. Miedziński 1, Suszycki 1, Włudyka