Strona główna Sport Piłka nożna Ponownie wdrapali się na podium

Ponownie wdrapali się na podium

0

Przed tygodniem ich koledzy z rocznika 2011 triumfowali w całej imprezie, a teraz oni sami stanęli na wysokości zadania, kończąc rywalizację na podium. Młodzicy IgnerHome Polonia-Stal Świdnica spisali się znakomicie podczas międzynarodowego turnieju Master Cup rocznika 2012 rozgrywanego pod balonem w Dzierżoniowie. Biało-zieloni wywalczyli trzecią lokatę ustępując miejsca jedynie Zagłębiu Lubin i Pogoni Świebodzin.

Tydzień po roczniku 2011 pod dzierżoniowskim balonem odbył się turniej rocznika 2012 w ramach Master Cup. Nasza drużyna zajęła w nim 3. miejsce, a Staś Marciniszyn został najlepszym bramkarzem turnieju. Patrzymy powoli w przyszłość, bo niedługo rocznik 2012 będzie w młodziku wiodącym rocznikiem. W tym składzie personalnym spotkaliśmy się pierwszy raz, dołączyli do nas wyróżniający się zawodnicy z rocznika 2013. Początek wyglądał bardzo słabo… Z meczu na mecz graliśmy jednak coraz lepiej, co pozwoliło na zajęcie miejsca na najniższym stopniu podium w całym turnieju. Całość oceniam na 4 – komentuje trener młodzików IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, Mariusz Krupczak.

Nasze wyniki :

Grupa eliminacyjna:
0-1 z Krakusem Nowa Huta
1-1 z Orlikiem Łagiewniki
0-1 z Zagłębiem Lubin
2-0 z SP Team Przecław
3-0 z WKS-em Śląsk Wrocław

Grupa złota:
1-2 z Pogonią Świebodzin
3-1 z Krakusem Nowa Huta
1-3 z Zagłębiem Lubin
1-1 z KS Kutno
4-0 z Lechią Dzierżoniów

Skład: Marciniszyn, Czudak, Skroboń, Ulfik, Ryzhenko, Gołdyn, Łukasik, Arendarczyk, Sidor, Demczyszak, Święcicki, Magierowski, Kołakowski, Politański, Harendarz, Pyka, Senk.

/MDvR, FOTO: Organizator/

Poprzedni artykułDachował na ul. Kazimierza Wielkiego, dziś potrzebuje pomocy
Następny artykułTeatr miejski ma przejść przebudowę. Jak zmieni się po modernizacji? [WIZUALIZACJE]