Strona główna Sport Inne Medalowe żniwa „Tygrysów” w Będzinie

Medalowe żniwa „Tygrysów” w Będzinie [FOTO]

0

Zawodnicy Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger ze Świdnicy odnieśli znaczący sukces podczas Mistrzostw Śląska w kickboxingu, które odbyły się w Będzinie i rozgrywane zostały pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

W tej zaciętej rywalizacji, w której wzięła udział imponująca liczba 700 zawodników z całej Polski, reprezentacja Tigera stanęła na podium, zdobywając kilka cennych miejsc. Kasandra Głowacka wywalczyła podwójne złoto, stając na najwyższym stopniu podium w pointfightingu oraz light contact. Paweł Pietrzak również wypadł doskonale, zajmując drugie miejsca w pointfightingu i light contact, a także trzecie miejsce w kick light. Maja Jewuła i Filip Szurek także zapisali się po stronie sukcesów klubu. Maja wywalczyła trzecie miejsca zarówno w pointfightingu, jak i light contact, a Filip był drugi w pointfightingu.

Gratulacje dla całego zespołu za reprezentowanie klubu oraz Świdnicy w tak licznej imprezie. Był to ostatni start w kickboxingu w tym sezonie. Za tydzień ostatni w tym roku start zawodników w taekwon-do ITF na Mazowszu – przekazuje trener Tomasz Bohuszewicz.

/MDvR/

Poprzedni artykułOddali hołd zastrzelonym na służbie policjantom [FOTO]
Następny artykułW sobotę charytatywne strzelanie dla Agatki!