Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Diabły i anioły w przedstawieniu przedszkolaków z Bystrzycy Dolnej

Diabły i anioły w przedstawieniu przedszkolaków z Bystrzycy Dolnej [FOTO]

0

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Bystrzycy Dolnej występujące w jasełkach poruszyły serca widowni swoją niewinnością, urokiem i entuzjazmem. Świetlica wiejska pękała w szwach od gości!

Maluchy w swoich kolorowych strojach aniołków, pastuszków czy postaci biblijnych emanowały ze sceny swoją niewinnością. Ich uśmiechy i spojrzenia były szczerze pełne radości, co natychmiast rozczulało serca widzów. Wzruszenie towarzyszyło obecnej na sali wójt gminy Świdnica Teresie Mazurek wraz z zastępcą Bartłomiejem Strózikiem oraz zaproszonym gościom, którzy podziwiali talent przedszkolaków – relacjonuje Janusz Waligóra, rzecznik prasowy UG Świdnica.

– Już dawno świetlicy w Bystrzycy Górnej nie odwiedziło tak liczne grono mieszkańców gminy Świdnica – mówiła wójt gminy. – Korzystając z okazji życzę, aby te Święta były okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, czerpania radości z rodziną i dzielenia się ciepłem serca. Niech Nowy Rok przyniesie wiele sukcesów, a nade wszystko zdrowie i pomyślność.

/opr. red./
fot. UG Świdnica

Poprzedni artykułWeekend cudów! Elfy ruszyły z Szlachetną Paczką [FOTO]
Następny artykułZnaleziska archeologiczne, szlacheckie rody i zabytki. Żarowski badacz historii zaprezentuje nową książkę