Strona główna 0_Slider Walczymy z Moto-Jelczem!

Walczymy z Moto-Jelczem! [RELACJA LIVE]

0

Biało-zieloni piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po serii słabych występów, grają dziś o przełamanie z zespołem ze ścisłej ligowej czołówki – Moto-Jelczem Oława. Start meczu rozgrywanego w Świdnicy o 13.30, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład miejscowych: Kot, Sowa, Łaski, Orzech, Orzechowski, Przewoźny, Filipczak, Witsanko, Niedźwiedzki, Wojciechowski, Chajewski.

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Wałbrzych – jako główny Damian Grabowski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie

4′ – dobra okazja gospodarzy – bliski zamknięcia akcji na dalszym słupku zawodnik ze Świdnicy.

6′ – bardzo ambitnie od pierwszych minut gospodarze – wyłuskał piłkę Chajewski – niecelnie uderza Niedźwiedzki.

8′ – kolejne uderzenie biało-zielonych – piłka po uderzeniu Wojciechowskiego mija światło bramki.

10′ – odpowiedź rywali J. Gancarczyk uderza niedokładnie.

13′ – rzut rożny – Sowa główkuje, łapie piłkę bramkarz rywali.

17′ – zamieszanie w polu karnym gości – piłkę wypuścił na moment Lubecki, lecz nie skorzystaliśmy z tego.

18′ – świdniczanie wyglądają dziś bardzo dobrze, znacznie lepiej niż w poprzednich pojedynkach, oby nie zapeszyć.

22′ – efektowny drybling Niedźwiedzkiego, który jednym zwodem minął dwóch rywali – niestety chwilę później Chajewski na spalonym.

25′ – okazja dla gości – W. Gancarczyk uderza z wnętrza pola karnego nad poprzeczką.

28′ – dośrodkowujemy w pole karne – niestety nikt nie przecina tej wrzutki.

31′ – daje dziś pograć arbiter – jest konsekwentny w obie strony, nie gwiżdżąc „miękkich” fauli.

33′ – rzut rożny – Chajewski przeciąga to dośrodkowanie.

35′ – Wojciechowski uderza z dystansu – piłka mija wyraźnie światło bramki.

38′ – kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego przez gości – do akcji wkroczyli obrońcy ze Świdnicy.

41′ – atakują biało-zieloni – Orzechowski z narożnika pola karnego zalicza niecelna próbę.

44′ – potężna uderzenie Chajewskiego zza pola karnego – piłka o włos przelatuje nad poprzeczką!

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

47′ – świetne podanie Orzechowskiego do Chajewskiego, ten strzela, ale jest zablokowany!

50′ – dośrodkowanie przeciwników w nasze pole karne – faulują goście, od bramki Kot.

51′ – dobra akcja rywali – wybijamy piłkę z własnego pola karnego.

55′ – kombinacyjnie próbowaliśmy rozegrać rzut wolny – wyszło kiepsko (pozycja spalona).

56′ – Przewoźny decyduje się na uderzenie z dystansu – futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

59′ – coraz ostrzejsza walka na murawie – obie drużyny się nie oszczędzają, walcząc o każdy centymetr boiska.

61′ – przysnęliśmy na moment tuż przed własnym polem karnym – strzał z dystansu i ratuje nas poprzeczka!

63′ – z szybkim atakiem wychodzą świdniczanie – nikt nie sięga piłki do dośrodkowaniu Filipczaka.

65′ – kontra gości – na szczęście J. Gancarczyk kończy akcję niecelnym uderzeniem.

68′ – Filipczak znajduje się oko w oko z Lubeckim – przegrywa to starcie!

69′ – rzut rożny dla świdniczan – Sowa był niezwykle blisko skierowania piłki do sieci.

69′ – Jagielski zmienia Wojciechowskiego.

73′ – znakomita akcja Chajewskiego, miniętych dwóch obrońców – kończymy na rzucie rożnym. Ten mimo zamieszania nie daje efektu.

75′ – biało-zieloni walczą dziś niezwykle ofiarnie. Mamy nadzieję, że to przyniesie efekt.

78′ – uderzają na nasza bramkę rywale – dobre interweniuje Kot.

81′ – Migas zmienia Chajewskiego.

83′ – Paszkowski zastępuje Witsanko.

85′ – Przewoźny znakomicie dośrodkowuje do Orzechowskiego – ten pakuje efektownie futbolówkę do sieci – prowadzimy 1:0!!!

87′ – w pole karne wpada Przewoźny – w ostatniej chwili zostaje zablokowany!

88′ – Kozachenko wchodzi na boisko za Niedźwiedziego.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – sędzia dolicza co najmniej 6 minut.

Kończymy spotkanie – wygrywamy z Moto-Jelczem po znakomitym, ofiarnym w naszym wykonaniu boju!!!

Poprzedni artykułZasłużeni mieszkańcy wyróżnieni. Uroczystej gali towarzyszyły występy artystyczne [FOTO]