Strona główna Konkursy Małpa w Świdnicy. Koncert już za tydzień

Małpa w Świdnicy. Koncert już za tydzień [KONKURS]

0

Przed nami tym razem hip-hopowy koncert z cyklu Świdnickich Recenzji Muzycznych. W Klubie Bolko wystąpi polski raper – Łukasz „Małpa” Małkiewicz. Usłyszymy także lokalnych muzyków – Madziała, Slime’a i Markowego. Wydarzenie planowane na sobotę, 18 listopada na godz. 20.00. Bilety są dostępne na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury. Trzy wejściówki można zdobyć też w naszym konkursie.

fot. użyczona z facebooka Łukasza "Małpy" Małkiewicza
fot. użyczona z facebookaŁukasza „Małpy” Małkiewicza

W ramach cyklu Świdnickich Recenzji Muzycznych prezentowani są artyści polecani przez świdniczan. W ten sposób lokalnym fani muzycy mają wpływ na repertuar koncertowy Świdnickiego Ośrodka Kultury poprzez swój udział w konkursie dziennikarskim. Dzięki napisanym przez mieszkańców recenzjom do tej udało się zaprosić do Świdnicy chociażby Ralpha Kaminskiego, Korteza, KęKę, Luxtorpedę, Dawida Kwiatkowskiego, Comę, Dr. Misio, Sariusa czy zespół Dopelord.

Przed nami już 29. koncert Świdnickich Recenzji Muzycznych. Łukasz „Małpa” Małkiewicz wystąpi w Świdnicy dzięki Oliwierowi Krawczykowi. Jego recenzja albumu „Bóg nie gra w kości” toruńskiego rapera została nagrodzona w 8. edycji konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. – Małpa, a właściwie Łukasz Małkiewicz, to znany wielu osobom raper z Torunia. Ma długi staż na polskiej scenie muzycznej. Już w 2009 roku wydał swój pierwszy solowy album pt. „Kilka numerów o czymś”. W 2022 roku wrócił ze swoją czwartą studyjną płytę – „Bóg nie gra w kości”. […] W przeciwieństwie do jego poprzedniej płyty, Małpa współpracuje przy tym projekcie z kilkoma producentami. […] Ich podkłady to nie podążenie za trendami, a coś pachnącego nowością. Słychać, że chłopaki razem z Małpą po prostu świetnie bawią się brzmieniem. Choć jest ono „brudne”, to ten brud jest satysfakcjonujący jak błoto, które znajdziemy na swoich butach po ciężkiej, ale odprężającej wycieczce po lesie – pisał w swojej recenzji Oliwier Krawczyk.

Tego wieczoru w Klubie Bolko wystąpią także:

Madział
rocznik ’91, raper, freestylowiec oraz wielokrotny juror Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Od wielu lat w świdnickim podziemiu. Od 2009 wypuścił 4 projekty („Dla Koneserów EP” 2009, „Głęboka Płytka” 2013, „Zlepek ePe” 2014, „Rezerwowy EP” 2021) i inne luźne numery. Pojawia się i znika, ale zawsze daje 100% na mikrofonie

Slime
turntablista od 2002 roku i dwukrotny mistrz Polski DJ’ów federacji IDA w kategorii „technical” (2013/2014). Autor wielu skreczy i cutów do utworów hip-hopowych głównie na rodzimej scenie. Rozwijał Wielką Rapsodię Świdnicką i koncertował ze składem Nullizmatyka.

Markowy
producent muzyczny, dj i bboy reprezentujący gatunki muzyczne takie jak funk, breaks, boom bap, muzyka instrumentalna oraz szeroko pojęta muzyka hip hopowa Na swym koncie ma kilka mixtapeów oraz albumów autorskich takich jak Percepcja (2023), Classic Beats2Breakz (2021), Super Fat Laces (2017), Battle Symphony (2013), The Powermoves LP (2010). Grał na imprezach tanecznych i hip hopowych w całym kraju, m. in. Catch The Flava, BreaKing/BWA Masters, Nowa Huta Masters, Wielka Rapsodia Świdnicka, B-Ball, Silver Hill, Napad Na Funk, Rap Stacja Festival, IMPO Skate Games.

Małpa w Świdnicy – koncert Świdnickich Recenzji Muzycznych
18 listopada o godz. 20.00 w Klubie Bolko
Bilety dostępne m.in. na stronie ŚOK

Wygraj bilety na koncert Małpy!

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze bilety na koncert Małpy w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Małpa” na adres [email protected] do 15 listopada do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się koncert?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały – ŚOK, facebook Małpy/

Poprzedni artykułKolizja dwóch aut na krajowej „trzydziestce piątce”
Następny artykuł„Zaśpiewajmy za cały nasz kraj wspaniały”. Barwne widowisko patriotyczne w Klubie Bolko [FOTO/VIDEO]