Strona główna 0_Slider Kończymy rok meczem z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych

Kończymy rok meczem z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych [RELACJA LIVE]

0

Przed nami ostatni akcent tegorocznych zmagań w rozgrywkach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują drużynę beniaminka ligi – Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Start spotkania o 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Skład świdniczan: Kot, Ratajczak, Orzech, Sowa, Przewoźny, Filipczak, Sowa, Orzechowski, Niedźwiedzki, Chajewski, Jagielski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – spokojne tempo meczu – nie są to łatwe warunki do gry, ale boisko jest zielone.

8′ – świetna okazja do gospodarzy – dorzuca piłkę Jagielski, główkuje Niedźwiedzki – piłka trafia w słupek!

10′ – oko w oko z bramkarzem wychodzi Jagielski – strzał z ostrego kąta wybroniony!

15′ – pierwszy kwadrans gry za nami – przewaga i inicjatywa po stronie gospodarzy, ale wciąż bez goli w Świdnicy.

20′ – Filipczak – żółta kartka.

23′ – dośrodkowuje Chajewski, głową uderza Łaski – niedokładnie.

25′ – ruszamy z kontrą – Orzechowski niestety wygonił się poza linię końcową.

27′ – ostre zagranie w pole karne Niedźwiedzkiego – piłkę wypluwa Chrebela, lecz Chajewski nie zdążył jej sięgnąć.

30′ – kolejna wrzutka – znów główkuje Łaski i piłka w dłoniach bramkarza Górnika.

31′ – goście bardzo defensywnie dziś usposobieni – na razie przynosi to skutek.

33′ – Kot broni uderzenie rywala z dystansu. Rzut rożny też bez efektu.

36′ – potworne zamieszanie w polu karnym przeciwników – niestety ustrzeliliśmy dwukrotnie bramkarza Górnika!!!

40′ – piłka trafia do Chajewskiego, który mocnym uderzeniem z linii pola karnego trafia na 1:0!!!

41′ – w pole karne znów wpada Chajewski i trafia na 2:0!!!

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Gliwa zastępuje Filipczaka.

52′ – uderzają z dystansu rywale – broni Kot.

55′ – znakomite uderzenie z dystansu Jankowskiego – gol dla Górnika – prowadzimy, ale już tylko 2:1!!!

56′ – Migas zmienia Orzechowskiego.

61′ – Jagielski powalczył do końca – piłka na 25. metrze trafia pod nogi Niedźwiedzkiego, który przytomnym uderzeniem do pustaka trafia na 3:1!!!

65′ – jesteśmy blisko zamknięcia akcji – brakło precyzji.

69′ – Frankowski zmienia Przewoźnego.

74′ – Kot dobrze broni szybką akcję gości.

78′ – dośrodkowuje z rzutu wolnego Niedźwiedzki – Sowa głową pakuje piłkę do sieci na 4:1!!!

78′ – Kozachenko zastępuje Niedźwiedzkiego.

81′ – Korab i Lipiński za Chajewskiego i Sowę.

85′ – obraz gry się nie zmienia – cały czas stroną przeważającą gospodarze, ale goście grają bardzo ambitnie.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry.

90+’ – Łaski trafia do siatki – ale pozycja spalona.

koniec meczu – wygrywamy 4:1!