Strona główna Artykuł sponsorowany Co kupić na mikołajki dla dziewczynki?

Co kupić na mikołajki dla dziewczynki?

0

Klocki LEGO kochają dzieci na całym świecie. Błędne jednak jest przypuszczenie, że tylko chłopcy zmieniają się dzięki takim zabawkom w małych budowniczych. Firma LEGO proponuje specjalną kolekcję klocków dla swoich małych, wiernych fanek. To świetny pomysł na świąteczny prezent dla dziewczynek w wieku szkolnym!

  • Co kupić na mikołajki dla dziewczynki 
  • Prezenty świąteczne, czyli prezent, który z pewnością ucieszy dziewczynkę
  • Oferta specjalna — kalendarze adwentowe

Co kupić na mikołajki dla dziewczynki 

Firma LEGO specjalizuje się w tworzeniu zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Poza klockami oddającymi hołd nieśmiertelnym Gwiezdnym Wojnom, zestawami odtwarzającymi posterunki policji czy straży pożarnej, odrębna część oferty stanowią zabawki typowo dedykowane dziewczynkom. Znaleźć wśród nich można klocki zarówno inspirujące do ciekawej edukacyjnej zabawy (rozwija motorykę i pomysłowość), jak i te uruchamiające wyobraźnie i kreujące bajkowe światy np. LEGO kwiaty. Magia Świąt w pokoju córeczki czy wnuczki może mieć w tym roku postać kolorowych klocków!

Prezenty świąteczne, czyli prezent, który z pewnością ucieszy dziewczynkę 

Idealnym prezentem dla dziewczynek były od zawsze różnego rodzaju domki dla lalek. Firma LEGO znacznie poszerzyła swoją ofertę, wzbogacając ją o nowe warianty budowlane. Dziewczynki mogą wykreować, poza typowym domkiem (także w wersji mobilnej) swoją własną kawiarenkę, cukiernię z pączkami, stadninę koni, butik, a nawet naleśnikarnię. Wszystko kolorowe i jak najbardziej funkcjonalne. Poznaj LEGO dla 11-latka i wybierz idealny prezent na mikołajki.

Nie brakuje jak zwykle zestawów odwołujących się do ulubionych postaci z filmów i bajek. Chłopcy mają swoje „star warsy”, a dziewczynki… Harrego Pottera i księżniczki od Disneya. Zawsze popularne są Małe Syrenki, które tym razem zyskały domek na wodzie.

Oferta specjalna — kalendarze adwentowe 

Warto pomyśleć także o Mikołajkach. Aby umilić odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia firma LEGO przedstawia kolorowe kalendarze adwentowe. Dla dziewczynek najbardziej odpowiednie będą te z serii LEGO Friends, a także kalendarze, w których w roli głównej występują postacie z książek i filmów o wspomnianym już sympatycznym czarodzieju z Hogwartu.

LEGO dla 12-latka to doskonała okazja, aby pobudzić wyobraźnię i wyzwolić w dziecku pokłady kreatywności oraz logicznego myślenia. Wykorzystaj to, poszukując podarunków z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz poprzedzających je mikołajek.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDroga na cmentarz niczym tor przeszkód. Proboszcz milczy, miasto podejmie rozmowy z parafią
Następny artykułRusza remont ul. Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej