Strona główna Sport Inne Pokaz mocy Pietrzaka na Śląsku

Pokaz mocy Pietrzaka na Śląsku [FOTO]

0

Znakomity start podczas Mistrzostw Śląska w kickboxingu zanotował reprezentant Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger. Paweł Pietrzak wrócił do domu z dwoma krążkami tych prestiżowych zawodów. 

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Śląska w kickboxingu, które przyniosły niezwykły sukces dla Pawła Pietrzaka, zawodnika Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger. Paweł nie tylko zdobył pierwsze miejsce w formule point fighting, ale także drugą lokatę w formule light contact, co stanowiło bardzo udany debiut klubu w tegorocznym sezonie.

Paweł Pietrzak, członek Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger, zyskał uznanie na Mistrzostwach Śląska. W kategorii point fighting, Pietrzak pokazał swoją doskonałą technikę i refleks, zdobywając zasłużone pierwsze miejsce. W formule light contact, walki były niezwykle wyrównane, a Pietrzak zdołał zdobyć drugą pozycję, demonstrując swój niezłomny duch walki. Warto dodać, że w formule light contact zwyciężył z aktualnym mistrzem Europy w karate kyokushin oraz wicemistrzem Polski w kickboxingu.

Sportowy Klub Taekwon-do Tiger ma teraz przed sobą wiele obiecujących wyzwań w przyszłości, a sukces Pawła Pietrzaka na Mistrzostwach Śląska zapowiada udany sezon. – Gratulujemy Pawłowi Pietrzakowi i Sportowemu Klubowi Taekwon-do Tiger osiągnięcia tych wspaniałych wyników na Mistrzostwach Śląska w kickboxingu, życzymy powodzenia na przyszłe zawody oraz nieustającej determinacji w osiąganiu kolejnych celów sportowych – komentuje trener Tomasz Bohuszewicz.

/MDvR, FOTO: Tiger/

Poprzedni artykułKto zgubił klucze?
Następny artykułHala w jaworzyńskiej strefie gotowa, ale jeszcze bez inwestorów. „Prowadzimy rozmowy” [FOTO]