Strona główna 0_Slider Po punkty w Środzie Śląskiej

Po punkty w Środzie Śląskiej [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rywalizują dziś na wyjeździe z Polonią Środa Śląska. To ważny bój blisko siebie usytuowanych drużyn w tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kot, Orzechowski, Łaski, Ratajczak, Frankowski, Witsanko, Sowa, Filipczak, Niedźwiedzki, Chajewski, Jagielski.

Zawodnicy już na murawie za moment rozpoczynamy.

Zawody prowadzić będzie trójka arbitrów z KS Jelenia Góra.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – uderza zza pola karnego Niedźwiedzki – piłkę na rzut rożny paruje bramkarz gospodarzy. Dobry początek biało-zielonych!

2′ – rzut rożny dla naszego zespołu, kończy strzałem Filipczak, lecz niedokładnie.

2′ – szybkie tempo meczu – w odpowiedzi rywale, piłka po strzale przelatuje nad poprzeczką.

4′ – Niedźwiedzki próbował podawać lobem do wbiegającego w pole karne Chajewskiego – brakło niewiele…

5′ – znakomita akcja świdniczan – mocne uderzenie z wnętrza pola karnego Niedźwiedzkiego – dobrze broni bramkarz.

6′ – Chajewski z rzutu wolnego niestety w mur.

7′ – szybka akcja przeciwników – świetnie na boku obrony spisuje się Orzechowski.

9′ – niestety dla nas wynik otwierają gospodarze – dośrodkowanie w pole karne, zgranie piłki i strzał z bliskiej odległości na 1:0. Szkoda, bo to raczej świdniczanie byli bardziej konkretni w tych pierwszych minutach pojedynku. Trzeba gonić!!!

11′ – kolejna nasza wrzutka z rogu – sygnalizujemy zagranie piłki ręką jednego z miejscowych. Było gęsto w polu karnym, sędzia jednak nakazuje grać dalej.

11′ – wychodzą z kontrą zawodnicy ze Środy Śląskiej – wyglądało to groźnie, ale dwójka graczy na pozycji spalonej.

12′ – znów groźnie w naszej szesnastce – tym razem na nasze szczęście rywal nie trafił czysto w piłkę we wnętrzu pola karnego.

14′ – z dystansu próbują strzelać rywale, próba bardzo lekka i niecelna.

16′ – teraz więcej przy piłce znów zaczynają utrzymywać się biało-zieloni, liczymy że to przyniesie efekt jeśli chodzi o strzały na bramkę i wyrównanie stanu meczu.

18′ – fantastyczne uderzenie Chajewskiego z rzutu wolnego – jeszcze lepiej interweniuje bramkarz, wybijając piłkę lecącą w samo spojenie bramki.

19′ – niestety przewaga w postaci liczby celnych strzałów na bramkę nie przekłada się na wynik – to gospodarze są o jednego gola lepsi.

20′ – dośrodkowują w pole karne przeciwnicy – dobrze piąstkuje Kot.

22′ – było groźnie – pojedynek biegowy Jagielskiego z bramkarzem – dochodzi do stykówki, sygnalizacja o faulu po stronie naszego piłkarza.

24′ – faul w bocznym sektorze boiska, dośrodkowanie w nasze pole karne, uderzenie głową i piłkę nad poprzeczką przenosi Kot.

27′ – traci piłkę na połowie przeciwników Niedźwiedzki, szybka akcja wyjaśniona przez Łaskiego.

29′ – Niedźwiedzki dobrze dostrzega wbiegającego w pole karne Frankowskiego – chorągiewka w górze – pozycja spalona trochę wątpliwa, wydaje się, że Kajtek wybiegał zza pleców obrońcy.

31′ – Sowa uderza mocno z rzutu wolnego – piłka odbija się od muru.

33′ – przerywamy kontrę – Frankowski z żółtą kartką.

33′ – miejscowi z rzutu wolnego bardzo niedokładnie.

35′ – Filipczak z żółtą kartką.

36′ – Niedźwiedzki znów próbuje strzału z dystansu – i tym razem lepszy golkiper, choć z problemami.

38′ – moment pogubienia się arbitra i braku konsekwencji – wcześniej sędzia wrócił do faulu i pokazał żółtko Filipczakowi, w drugą stronę po faulu na Sowie tak się nie stało.

39′ – przedziera się Jagielski – podaje w polu karnym niestety niedokładnie.

40′ – świdniczanie mają inicjatywę, mają przewagę, grają piłką – oby to się obroniło i przyniosło efekt. Na razie wynik bardzo niekorzystny.

41′ – przeciwnicy od dobrych kilkunastu minut ograniczają się do wybijania tylko dalekich piłek z własnej połowy – niestety na razie to wystarczy.

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy do przerwy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – dwie zmiany w naszej ekipie – schodzą Jagielski i Frankowski, w ich miejsce Przewoźny oraz Kozachenko.

47′ – rywale posyłają piłkę w nasze pole karne, dobrze spisujemy się w defensywie.

49′ – bardzo dobra wrzutka w pole karne Niedźwiedzkiego – w ostatniej chwili interweniują rywale.

50′ – żółta kartka dla Sowy za dyskusje. Arbiter nie daje dziś pograć, gwiżdże dosłownie wszystko, ale w obie strony, przerywając grę i nie pozwalając na męską grę.

52′ – uderzenie Filipczaka zablokowane, później piłka spada pod nogi przeciwników – szkoda.

54′ – zamykamy miejscowych na własnej połowie – nic niestety z tego nie wynika.

55′ – dośrodkowuje Chajewski – dochodzi do zderzenia bramkarza z obrońcą – nie korzystamy z tego faktu.

56′ – rzut rożny – Kozachenko uderza z linii pola karnego niedokładnie.

58′ – absurdalna sytuacja – zawodnik gospodarzy nierozważnie atakuje i uderza głową w pojedynku Sowę – faul w drugą stronę.

60′ – zmiana w naszej drużynie – Wojciechowski zastępuje Niedźwiedzkiego.

62′ – fauluje na 25. metrze Ratajczak. Strzał z rzutu wolnego prosto w mur.

63′ – Migas zmienia Witsanko.

65′ – bardzo ostro atakowany Łaski – nie ma nawet faulu…

66′ – rywale od momentu zdobycia gola nie grają w piłkę, my niestety robimy to, ale tylko do 25. metra od bramki gospodarzy.

69′ – cały czas wygląda to statycznie, albo sporo niedokładności, albo bez większego pomysłu na sforsowanie obrony przeciwników.

70′ – Paszkowski wchodzi na boisko za Ratajczaka.

71′ – gospodarze widząc naszą nieporadność przy wyprowadzeniu piłki wychodzą wyżej, utrudniając nam grę.

73′ – w drugiej połowie wygląda to po prostu źle – brakuje dokładności, brakuje składnych akcji, a co najważniejsze zagrożenia dla bramki ekipy ze Środy Śląskiej.

75′ – Kot broni strzał rywala – piłka szła w światło bramki jeszcze po rykoszecie.

77′ – faulowany na 25. metrze zastawiający się Filipczak – dwie żółte kartki w krótkim odstępie czasu dla miejscowych.

78′ – Sowa z rzutu wolnego ponad bramką.

80′ – rzut rożny dla przeciwników – strzał głową i piłka w dłoniach Kota.

81′ – to mogła być dobra centra Kozachenko – niestety brakło trochę dokładności.

82′ – z narożnika pola karnego uderzał Przewoźny – piłka niewiele, ale jednak minęła dalszy słupek bramki. Znów to my zaczynamy być znacznie konkretniejsi.

84′ – kolejny prezent – na szczęście blokujemy uderzenie w naszym polu karnym.

85′ – Kot broni sytuację jeden na jednego, później dwukrotnie blokujemy uderzenia rywali, a wszystko kończy się żółtą kartkę dla Łaskiego za faul w okolicy narożnika pola karnego. Uderzenie mocne, lecz niedokładne.

87′ – bardzo mocny faul na Filipczaku, mamy rzut wolny. Chajewski strzela niecelnie.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – po pierwszej połowie można było być pełnym optymizmu, że ten gol wyrównujący się pokaże. Druga połowa słaba jednak w naszym wykonaniu.

90+’ – strzelają głową po stałym fragmencie gry przeciwnicy – piłka przelatuje obok bramki.

Mecz zakończony – przegrywamy też ważny dla nas bój 0:1.

Poprzedni artykułOd porad dla właścicieli czworonogów, po atrakcje dla dzieci. Charytatywny festyn „Z miłości do zwierząt” [FOTO]