Strona główna 0_Slider Mierzymy się z rezerwami pierwszoligowca

Mierzymy się z rezerwami pierwszoligowca [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują dziś na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji bardzo wzmocnione posiłkami z I ligi rezerwy Chrobrego Głogów. Start meczu o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Orzechowski, Sowa, Ratakczak, Frankowski, Filipcak, Witsanko, Niedźwiedzki, Migas, Chajewski, Jagielski. Rezerwa: Ordynskyi, Orzech, Kozachenko, Gliwa, Przewoźny, Wojciechowski, Michta, Paszkowski.

Skład głogowian: Dybowski, Zarówny, Bartecki, Wolsztyński, Krawiec, Wojtyra, Stuglis, Pieczarka, Plewka, Górski, Machaj. Rezerwa: Turkiewicz, Jandziak, Maćkowiak, Zygmunt, Antkowiak, Wojciechowski, Jurgo, Steblecki, Antosik.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – znakomita akcja świdniczan – blisko samobójczego trafienia rywale.

4′ – zamieszanie w polu karnym rywali – nie zdołaliśmy oddać jednak strzału.

6′ – rzut rożny dla przeciwników – dobrze gramy w obronie.

10′ – dobrze dysponowani dziś z przodu Niedźwiedzki z Chajewski, kolejna składna akcja.

12′ – indywidualna akcja Witsanko, minął dwóch obrońców, lecz zakończył wszystko niecelnym strzałem.

14′ – Wolsztyński uderza z rzutu wolnego – mocno, ale bardzo niedokładnie.

17′ – jeszcze raz Wolsztyński z rzutu wolnego – tym razem bardzo, bardzo blisko celu!

19′ – piłkę z lewej strony dorzucał Machaj – niedokładnie.

20′ – świetna akcja gospodarzy – w pole karne wpada Chajewski, uderza z ostrego kąta, lecz interweniuje na nasze nieszczęście bramkarz Chrobrego.

22′ – fantastycznie dorzuca piłkę Chajewski – jeszcze lepiej głową uderza Jagielski – prowadzimy z faworytem 1:0!!!

25′ – duże zamieszanie w naszym polu karnym – czyścimy szczęśliwie tą sytuację.

27′ – Ratajczak – żółta kartka.

31′ – dorzucamy piłkę w pole karne z autu – Sowa uderza – jest niestety zablokowany.

33′ – coraz ostrzej zaczynają grać goście – sędzia mocno pobłażliwy jak na razie i kartek nie wyciąga.

35′ – Chajewski wykłada piłkę Frankowskiemu – ten uderza wprost w bramkarza z kilku metrów!

37′ – wymuszona zmiana w Chrobrym – schodzi Krawiec, wchodzi Zygmunt.

39′ – Z linii pola karnego strzela Niedźwiedzki – lepszy w tym pojedynku bramkarz głogowian!

40′ – ostra wrzutka w nasze pole karne – świetnie broni Kot.

45′ – świetna interwencja Kota w sytuacji sam na sam – tak czy inaczej pozycja spalona.

45+ – Wolsztyński uderza głową – znów na posterunku Kot.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

48′ – dobra piłka do Jagielskiego – ten niezbyt dobrze przyjmuje piłkę. Kontynuujemy jednak grę, ale w porę interweniują rywale.

50′ – soczyste uderzenie z dystansu – dobrze broni Kot.

54′ – mocne uderzenie – ratuje nas słupek!

55′ – Chajewski uderza z dystansu – piłka przelatuje obok słupka.

55′ – mocno tempo podkręcają jednak przeciwnicy.

58′ – fantastyczna okazja dla biało-zielonych – Migas pudłuje z kilku metrów. Znów świetne dośrodkowanie po stronie Chajewskiego.

58′ – zmiana w Chrobrym – schodzi Wolsztyński, w jego miejsce kolejny znany z występów w ligach centralnych – Steblecki.

60′ – Steblecki faulowany w polu karnym – żółtko dla Migasa oraz Chajewskiego za dyskusje. Machaj trafia na 1:1!!!

63′ – mocno powstrzymywany Chajewski – to była szybka akcja świdniczan – znów bez kartki, te niestety rozdawane dziś tylko w jedną stronę.

64′ – strzela Przewoźny – broni bramkarz.

65′ – to była wyborna okazja na 2:1 dla miejscowych – Migas wyłożył piłkę Jagielskiemu, ten niestety fatalnie przestrzelił!

71′ – rzut rożny dla świdnickiego zespołu – bez zagrożenia.

73′ – kontra rywali – niestety zakończona powodzeniem – Zygmunt trafia na 2:1 dla rywali, wykorzystując sytuację jeden na jednego z Kotem!

75′ – niestety tracimy trzeciego gola w starciu z bardzo wzmocnionymi posiłkami z I ligi głogowianami – Sebastian Górski trafia na 3:1!!!

75′ – Wojciechowski zastępuje Migasa.

78′ – Michta oraz Gliwa wchodzą za Jagielskiego orz Witsanko.

80′ – Orzech zmienia Filipczaka.

84′ – w drugiej połowie przewaga rywali jest wyraźna, szkoda jednak doskonałych sytuacji na 2:0, które mogłyby przybliżyć nas wtedy do sukcesu…

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – świdniczanie walczą bardzo ambitnie na tle zdecydowanego faworyta tego spotkania, szukamy swoich szans na kontakt.