Strona główna 0_Slider Jesienne fotografie czytelników

Jesienne fotografie czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jesienny las w klimatycznej mgle, bukiety z liści, rdzawo-złociste pejzaże czy jesienne zbiory. W poszukiwaniu jesieni, która z każdym kolejnym październikowym dniem coraz mocniej się uwidaczniała w Świdnicy i okolicy, wybrali się czytelnicy portalu Świdnica24. Fotografie zostały zgłoszone do naszego tegorocznego jesiennego konkursu. Które z nich otrzymały nagrody?

Na początku października zaprosiliśmy Państwa do naszego tegorocznego jesiennego konkursu i do przesłania do nas zdjęć (własnego autorstwa), ujmujących oznaki objawiającej się jesieni w Świdnicy i okolicy.

Do konkursu wpłynęło około 30 zdjęć, ujmujących tegoroczną jesień. Wiele z nich mogliśmy nagrodzić wyjątkowymi kalendarzami portalu Świdnica24.pl na przyszły 2024 rok. Jury konkursowe wybrało szczęśliwą trzynastkę autorów najciekawszych fotografii. Nagrody otrzymali – Krzysztof Marszałek, Honorata Ziemba, Grażyna Lipiec, Justyna Michalska, Mirosława Banaś, Robert Wolański, Anna Kozioł, Joanna Bortkiewicz, Kazimierz Wacławowicz, Karolina Katyńska, Piotr Pławecki, Justyna Tomala oraz Irena Kotyk.

Galeria nagrodzonych zdjęć – jesień w Świdnicy i w okolicy

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułKolejny zakątek Kościoła Pokoju odrestaurowany. „Snujemy plany kolejnych prac” [FOTO]
Następny artykułRusza X edycja Dolnośląskich Małych Grantów