Strona główna Konkursy Hunter zagra w Świdnicy. Koncert już jutro!

Hunter zagra w Świdnicy. Koncert już jutro! [KONKURS]

0

Jeden z czołowych polskich zespołów z pogranicza metalu i rocka, nieprzerwanie działających już blisko 40 lat, zagra w świdnickim Klubie Bolko. Hunter specjalizujący się – jak sam określa swoje brzmienie – w soul metalu wystąpi w Świdnicy w ramach trasy „Po co nam Wolność”.  Supportować im będzie formacja Hart. Koncert już w piątek, 13 października, a tylko do dziś trwa przedsprzedaż biletów w niższej cenie. Dwie pojedyncze wejściówki można też zdobyć w naszym „szybkim” konkursie.

Rock-metalowcy ze Szczytna po raz kolejny odwiedzą Klub Bolko ŚOK. 13 października w Świdnicy towarzyszyć im będzie grupa Hart.

Hunter gra muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Na nadchodzącej trasie zatytułowanej „Po co nam Wolność” odwiedzą 14 miast i zadadzą wiele pytań, bo jak twierdzą „czas w którym przyszło nam żyć wymaga, żebyśmy je sobie stale zadawali, bo to od nas i naszych wyborów zależy nasze życie.” Utwory, które zagrają będą właśnie o tym. ŻYCIE czy Śmierć? POKÓJ czy Wojna? PRAWO czy Przymus? WOLNOŚĆ czy NieWolnOść? Będzie mocno i wprost, ale czasem także z dystansem, żeby nie było aż za grobowo.

Hart również zagra rock-metal z polskimi tekstami. Zespół przygotowuje się do wydania drugiego albumu pt. „Dno” i podczas najbliższych koncertów zaprezentuje pochodzące z niego utwory. Przebojowe refreny, teksty niosące treść, riffy gitarowe i solówki w muzycznym spektrum od popu, rocka, aż do metalu.

Klub Bolko ŚOK otwarty będzie w piątek od 18.00. Występy zacznie Hart o 19.00 a Hunter pojawi się na scenie około 20.00. Bilety w cenie 80 zł można kupić do końca czwartku a w dniu wydarzenia kosztować będą 90 zł. Sprzedaż i szczegóły dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/hunter-rock-metal/

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Creative Music.

Wygraj bilety na koncert zespołu Hunter!

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na koncert zespołu Hunter. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Koncert” na adres [email protected] do 13 października do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten koncert?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułTylko na Swidnica24.pl: W piątek sondaże wyborcze, w niedzielę wyniki exit poll i wieczór wyborczy
Następny artykułNauczyciele z nagrodami starosty [FOTO]