Strona główna Konkursy Hunter dzisiaj zagra w Świdnicy. Kto wygrał bilety na koncert?

Hunter dzisiaj zagra w Świdnicy. Kto wygrał bilety na koncert?

0

Jeden z czołowych polskich zespołów z pogranicza metalu i rocka, nieprzerwanie działających już blisko 40 lat, zagra w świdnickim Klubie Bolko. Hunter specjalizujący się – jak sam określa swoje brzmienie – w soul metalu wystąpi w Świdnicy w ramach trasy „Po co nam Wolność”.  Supportować im będzie formacja Hart. Koncert odbędzie się w piątek, 13 października. Dwie pojedyncze wejściówki można było zdobyć w naszym „szybkim” konkursie. Kto je otrzymał?

Rock-metalowcy ze Szczytna po raz kolejny odwiedzą Klub Bolko ŚOK. 13 października w Świdnicy towarzyszyć im będzie grupa Hart.

Hunter gra muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Na nadchodzącej trasie zatytułowanej „Po co nam Wolność” odwiedzą 14 miast i zadadzą wiele pytań, bo jak twierdzą „czas w którym przyszło nam żyć wymaga, żebyśmy je sobie stale zadawali, bo to od nas i naszych wyborów zależy nasze życie.” Utwory, które zagrają będą właśnie o tym. ŻYCIE czy Śmierć? POKÓJ czy Wojna? PRAWO czy Przymus? WOLNOŚĆ czy NieWolnOść? Będzie mocno i wprost, ale czasem także z dystansem, żeby nie było aż za grobowo.

Hart również zagra rock-metal z polskimi tekstami. Zespół przygotowuje się do wydania drugiego albumu pt. „Dno” i podczas najbliższych koncertów zaprezentuje pochodzące z niego utwory. Przebojowe refreny, teksty niosące treść, riffy gitarowe i solówki w muzycznym spektrum od popu, rocka, aż do metalu.

Klub Bolko ŚOK otwarty będzie w piątek od 18.00. Występy zacznie Hart o 19.00 a Hunter pojawi się na scenie około 20.00. Bilety w dniu wydarzenia kosztują 90 zł. Sprzedaż i szczegóły dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/hunter-rock-metal/

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Creative Music.

Kto wygrał bilety na koncert zespołu Hunter?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na koncert zespołu Hunter w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie  i mieć szansę ich wygrania wystarczyło przesłać do nas e-maila z odpowiedzią na pytanie – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten koncert?(wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednym bilecie otrzymali – Bogusław Pawłowski oraz Karolina Katyńska. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułWręczono statuetki Świdnickiego Gryfa. Jerzy Skonieczny z tytułem Wybitnej Osobowości [FOTO]
Następny artykułJeszcze nie zaczął się sezon, a już strażacy jeżdżą do pożarów sadzy w kominie