Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim Multikinie od 6 do 12 października 2023 roku.

„Chłopi” w reżyserii i według scenariusza Doroty Kobieli- Welchman i Hugh Welchmana. Animacja została wskazana jako polski kandydat do Oscarów 2024

PREMIERY:

KINO NA  OBCASACH: CHŁOPI – 10.10.2023 GODZINA 19.00

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

PSI PATROL. WIELKI FILM – POKAZY PRZEDPREMIEROWE 07 i 08.10.2023 GODZINY 11.00 i 13.45

W sequelu filmu w Adventure City wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu supermoce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem, aby ukraść supermoce dwóm złoczyńcom. Los Adventure City wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać superzłoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

ŚWIĘTO OGNIA – PREMIERA 06.10.2023
Polska; Komedia obyczajowa

Anastazja ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich.

18.20   20.40

EGZORCYSTA: WYZNAWCA – PREMIERA 06.10.2023
USA; Horror

Od śmierci ciężarnej żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti, Victor Field samotnie wychowuje córkę, Angelę. Kiedy Angela i jej przyjaciółka Katherine znikają w lesie, aby powrócić trzy dni później, nie pamiętając, co się z nimi stało, uruchamia to łańcuch wydarzeń, które zmuszą Victora do konfrontacji ze złem. Zdesperowany, szukając pomocy, odnajduje Chris MacNeil.

17.15   20.30 – piątek, poniedziałek, środa
15.45   20.30 – sobota, niedziela
17.15   20.45 – wtorek
17.15   21.10 – czwartek

TWÓRCA
USA; Akcja

Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji, Joshua, były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.

17.40 – piątek, poniedziałek, środa, czwartek
17.25 – sobota, niedziela
16.05 – wtorek

MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 3
USA; Komedia romantyczna

Córka Touli i Iana wychodzi za mąż.

15.25 – piątek
12.30 – sobota, niedziela
15.00 – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

DOPPELGANGER. SOBOWTÓR
Polska; Psychologiczny

Agent służb specjalnych przejmuje tożsamość innego mężczyzny i rozpoczyna budowanie swojej kariery szpiegowskiej.

15.30 – piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, środa
15.25 – wtorek
16.15 – czwartek

PIŁA X
USA; Horror

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem.

14.35   20.35 – piątek|
13.00   20.20 – sobota, niedziela
15.00   20.35 – poniedziałek, środa, czwartek
18.05 – wtorek

KOSMICI W MOJEJ SZKOLE
RPA; Animacja

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc.

10.50   13.20 – sobota, niedziela
13.20 – poniedziałek, wtorek, środa
14.05 – czwartek

ZIELONA GRANICA
Polska; Dramat

Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy.

15.00   19.50 – piątek, poniedziałek, środa
10.05   16.30   19.50 – sobota, niedziela
12.45   19.50 – wtorek, czwartek

TEŚCIOWIE 2
Polska; Komedia

Komiczno-ironiczna opowieść o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto brać ślub.

18.10 – piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, środa
16.00 – wtorek, czwartek

ZAKONNICA II  
USA, Wielka Brytania; Horror

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

12.25 – piątek, poniedziałek, środa
14.50 – sobota, niedziela

O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ
Polska; Familijny/Przygodowy

Zuzia poznaje psa Lampo, który jest popularny dzięki swym podróżom kolejowym.

13.10 – piątek
10.00 – sobota, niedziela
11.00 – poniedziałek, wtorek, środa
11.45 – czwartek

POPRZEDNIE ŻYCIE  – OFF-OWE CZWARTKI
Stany Zjednoczone: 2023; Dramat

In-Yun to koreańskie przekonanie, że ludzie zbliżają się do siebie, bo ich dusze poznały się w poprzednich wcieleniach. Nora (Greta Lee) i Hae Sung (Teo Yoo) dorastali razem w Korei Południowej. Rozdzieleni przez los jako dzieci, odnajdują się po latach dzięki mediom społecznościowym. W końcu miłosna i migrancka odyseja zaprowadzi oboje do Nowego Jorku. Nora jest już wtedy mężatką, a Hae Sung świeżo upieczonym singlem. „Co by było, gdyby?” – to pytanie nie przestaje kołatać w ich głowach. A także w głowie męża Nory (John Magaro), zaskoczonego nagłą wizytą Koreańczyka. „Poprzednie życie” przywołuje ducha trylogii Richarda Linklatera i najlepszych nowojorskich opowieści filmowych. Historii rozpiętej między Nowym Jorkiem i Seulem, nowoczesną technologią i upragnionym dotykiem, wspomnieniami i teraźniejszością, towarzyszą echa buddyjskiej refleksji nad przeznaczeniem i duchowym wymiarem relacji.

19.00- Czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na https://multikino.pl/

/Materiały – Multikino/

Poprzedni artykułŚrodki dla gmin „sprzyjających władzy”, dla reszty figa z makiem? Samorządowcy oburzeni podziałem dotacji na drogi
Następny artykuł„Marsz ostatniej prostej” na świdnickim Rynku w niedzielę