Strona główna 0_Slider Walczymy u siebie z Górnikiem Złotoryja

Walczymy u siebie z Górnikiem Złotoryja [RELACJA LIVE]

0

Biało-zieloni piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują dziś na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ekipę Górnika Złotoryja. Naszym celem na ten mecz jest tylko i wyłącznie komplet punktów. Start pojedynku o 16.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Widła, Przewoźny, Orzech, Łaski, Frankowski, Sowa, Filipczak, Niedźwiedzki, Wojciechowski, Chajewski, Migas.

Rozpoczynamy mecz.

2′ – rzut wolny – uderzamy z dystansu, broni na raty Szawaryn.

5′ – rzut wolny dla gości – dośrodkowanie, ale dobrze spisuje się nasza defensywa.

8′ – kontra przyjezdnych – dobrze blokujemy strzał rywala.

10′ – po mocniejszym początku, złotoryjanie raczej oddają inicjatywę naszej ekipie.

11′ – wrzutka Przewoźnego – niestety tym razem „do nikogo”.

16′ – cały czas bez większego zagrożenia dla bramkarzy obu stron.

17′ – i w końcu dobra akcja, Chajewski nie zdołał sięgnąć piłki po dośrodkowaniu, lecz doszedł do niej Wojciechowski – jego strzał obronił jednak bramkarz Górnika.

21′ – ruszamy z kontrą – Niedźwiedzki wchodzący w pole karne chyba niepotrzebnie starał się dogrywać, zamiast poszukać strzału na bramkę gości.

26′ – bardzo odważna akcja indywidualna Migasa – faul na 18. metrze – rzut wolny.

27′ – Chajewski uderza niestety dla nas nad poprzeczką.

30′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

33′ – cały czas niewiele wynika z naszego rozgrywania piłki, a i złotoryjanie nie rezygnują z kontrataków.

36′ – uderzenie z dystansu Sowy – zablokowane.

39′ – Chajewski dośrodkowuje – Szawaryn mija się z piłką, ale nikt z tego nie zdołał skorzystać.

43′ – cały czas obraz się nie zmienia, próbujemy, ale niewiele z tego wynika.

45′ – dośrodkowanie w nasze pole karne, uderzenie głową – obok bramki.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

48′ – Migas uderza z dystansu – piłka mija światło bramki.

53′ – bramkarz gości broni strzał Niedźwiedzkiego, dobitka Chajewski mocno instynktowna, ale nieskuteczna.

56′ – bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Sowy – broni bramkarz Górnika.

57′ – znakomita okazja Chajewskiego – pudło z wnętrza pola karnego!

58′ – Kozachenko zmienia Niedźwiedzkiego.

58′ – Chajewsi niestety trafia tylko w słupek – szkoda, to była dobra okazja!

60′ – rzut rożny, główkuje Orzech, piłka ociera się jeszcze chyba o głowę obrońcy i wpada do sieci – prowadzimy 1:0!!!

62′ – Wojciechowski wpada w pole karne i trafia na 2:0!!!

65′ – trzeba uważać – rzut rożny i ratuje nas po strzale głową poprzeczka!

67′ – dobra okazja przyjezdnych – świetnie broni jednak Widła.

69′ – jeszcze raz atakuje Wojciechowski – tym razem piłka przelatuje nad poprzeczką.

70′ – na zbyt dużo pozwalamy przyjezdnym – znów po strzale głową piłka trafia w poprzeczkę!

71′ – Chajewski zastąpiony przez Paszkowskiego.

72′ – trzecia poprzeczka zaliczona po stronie gości – tym razem po uderzeniu z dystansu w wykonaniu Tycla!

74′ – Jagielski zmienia Migasa.

76′ – długa piłka na Wojciechowskiego – ten od razu decyduje się na strzał, lecz tylko w boczną siatkę!

78′ – Przewoźny uderza na bramkę przeciwników – niedokładnie.

81′ – do efektownego woleja składa się Orzech – nieczysto trafia jednak w piłkę i ta przelatuje nad bramką.

83′ – piłka trafia do Jagielskiego, ten na dużym spokoju wykorzystuje sytuację jeden na jednego – prowadzimy 3:0!!!

84′ – Michta wchodzi na boisko za Wojciechowskiego.

86′ – Kozachenko bezpośrednio z rzutu rożnego trafia w poprzeczkę!

87′ – Gliwa zmienia Sowę.

89′ – Ratajczak zastępuje Filipczaka.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – to już niemal pewne, że dziś komplet punktów zostaje w Świdnicy.

90+’ – Frankowski – żółta kartka.

90+ – Jagielski zamyka akcję strzałem głową – jest 4:0!!!

koniec meczu – wygrywamy 4:0!!

Poprzedni artykułOd pierników po „Michałki”. Słodkie tradycje regionu w Muzeum Dawnego Kupiectwa [FOTO]
Następny artykułRywalizowali o tytuł najlepszej drużyny podczas gminnych zawodów strażackich [FOTO]