Strona główna 0_Slider Piłkarski bój: Świdnica – Nowa Ruda

Piłkarski bój: Świdnica – Nowa Ruda [RELACJA LIVE]

0

W arcyciekawym pojedynku rozgrywanym na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują Piasta Nowa Ruda. Start spotkania zamykającego 8. kolejkę spotkań IV ligi zaplanowano na 16.00. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE i [przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: Widła, Orzechowski, Łaski, Orzech, Frankowski, Witsanko, Sowa, Paszkowski, Niedźwiedzki, Wojciechowski, Chajewski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie

4′ – dość szybkie tempo meczu i jak na razie groźniejszy jest Piast.

5′ – rzut rożny dla świdniczan, było blisko – niestety brakło trochę szczęścia.

6′ – kolejny korner i znów ofiarnie interweniuje obrońca Piasta.

8′ – uderza zza linii pola karnego Niedźwiedzki – niestety jest zablokowany.

9′ – Frankowski – żółta kartka.

11′ – znakomita piłka do Sowy – ten efektownie mija Jaroszewskiego i trafia do pustej sieci – prowadzimy 1:0!!!

14′ – znów atakujemy – Paszkowski przy strzale zablokowany – jest rzut rożny.

16′ – z dystansu uderzał Frankowski – piłka wysoko nad bramką.

21′ – cały czas z walki nie rezygnują przeciwnicy – Poświstajło bliski sięgnięcia piłki w polu karnym.

24′ – mecz przenosi się do środka pola, mnóstwo walki, ale też sporo niedokładności.

27′ – znakomita okazja na 2:0 – piłka trafia w polu karnym do Wojciechowskiego, ten próbuje lobować bramkarza, lecz zbyt lekko!

30′ – wymuszona zmiana w szeragach świdniczan – boisko opuszcza kapitan Patryk Paszkowski, w jego miejsce Dominik Jagielski. Opaskę kapitańską przejmuje Michał Łaski.

32′ – bardzo dobra okazja dla gospodarzy – tym razem w pole karne wpadł Orzechowski, mijając bramkarza próbował dogrywać, ale to nie skończyło się dobrze.

34′ – świetne uderzenie Niedźwiedzkiego – znakomicie interweniuje jednak Jaroszewski.

36′ – kolejna kapitalna akcja, tym razem Orzechowskiego z Niedźwiedzkim – niestety znów na posterunku bramkarz Piasta!

40′ – obraz gry nie ulega zmianie, cały czas wyraźnie lepsi miejscowi, szkoda że jest tylko 1:0.

42′ – zamieszanie w naszym polu karnym – finalnie piłka na szczęście przelatuje nad poprzeczką.

45′ – wkraczamy w doliczony czas pierwszej połowy.

45′ – dośrodkowuje Chajewski – bez efektu.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Przewoźny zmienia Frankowskiego.

49′ – Chajewski w kontrze decyduje się na strzał – zbyt lekki i futbolówka ląduje w dłoniach golkipera rywali.

50′ – Jagielski wpada w pole karne, ale przegrywa starcie sam na sam z ostrego kąta z Jaroszewskim!

51′ – Poświstajło – żółta kartka.

59′ – faulujemy we własnym polu karnym – Poświstajło wykorzystuje jedenastkę i jest 1:1!!!

63′ – zakotłowało się w polu karnym rywali – znów Jaroszewski, znów było blisko…(!)

67′ – Kozachenko zastępuje Niedźwiedzkiego.

69′ – skuteczna główka Poświstajły i goście odwracają wynik na 2:1. Niestety pierwsza połowa nie zapowiadała jakichkolwiek kłopotów w części drugiej!!!

73′ – słaba ta druga połowa w wykonaniu świdnickiego zespołu, czas się obudzić, bo czasu pozostało coraz mniej.

77′ – Widła broni bardzo groźną sytuację Piasta i trzyma wynik.

78′ – Wojciechowski zablokowany.

78′ – Sowa z głowy po rzucie rożnym minimalnie niecelnie.

81′ – Przewoźny zagrywa do Orzechowskiego – ten z niemal linii pola karnego uderza nad poprzeczką.

83′ – Michta zastępuje Orzechowskiego.

83′ – Wojciechowski strzela – piłka mija słupek bramki gości.

89′ – znów fatalne zachowanie defensywy – jak „w masło wchodzi” Zabrzeski i trafia na 3:1!!!

89′ – Ratajczak zastępuje Witsankę.

90+’ – Ratajczak zamyka akcję, pakując do sieci piłkę głową – przegrywamy 2:3!!!

koniec meczu – przegrywamy 2:3!!!