Strona główna 0_Slider Debata kandydatek do parlamentu w Zamku Książ. Czekamy na pytania czytelników

Debata kandydatek do parlamentu w Zamku Książ. Czekamy na pytania czytelników

0

Kandydatki wszystkich komitetów wyborczych z okręgu świdnicko-wałbrzyskiego wezmą udział w debacie, organizowanej w Zamku Książ. Zapraszamy czytelników Swidnica24.pl do nadsyłania pytań. Jedno z nich zadamy 9 października.

grafika: Zamek Kobiet

Pomysłodawczyniami są twórczynie projektu „Zamek Kobiet”, którego celem jest m.in. zwiększenie uczestnictwa kobiet w życiu społecznym. – Chcemy, by w ramach prowadzonych przez nas różnorodnych działań, służących kształtowaniu i podtrzymywaniu aktywnych postaw kobiet, przed jesiennymi wyborami poznać, wysłuchać i porównać stanowiska kandydujących kobiet w tematach bliskich kobietom – tłumaczą.

Do Debaty zaproszone zostały kandydatki wszystkich zarejestrowanych Komitetów w okręgu nr 2. Wydarzenie odbędzie się 9 października o godz. 18.00 w Zamku Książ w Wałbrzychu. Umożliwi zadanie pytań kandydatkom przez prowadzącą redaktor Agnieszkę Dobkiewicz, a także dziennikarzy z regionu. Debatę będzie można obejrzeć na żywo w Zamku Książ, jak również w telewizjach lokalnych, jak i w Internecie. Debatę patronatem medialnym objęły następujące redakcje: Gazeta Wyborcza, wyborczawroclaw.pl, Wałbrzych24.com, Telewizja Wałbrzych, Telewizja Sudecka, Radio Sudety24, Swidnica24.pl, Gazeta Noworudzka, Gazeta Ząbkowicka, WieszCo, Tygodnik DB 2010.

Zgłoszenia chętnych do obejrzenia debaty na żywo w Zamku Książ przyjmowane są na adres [email protected].

Czytelniczki i czytelników zapraszamy do przekazywania pytań. Jedno z nich zadamy kandydatkom podczas debaty, pozostałe przekażemy z prośbą o odpowiedź w późniejszym terminie. Pytania można przesyłać do 8 października 2023r. na adres [email protected].

/opr. red./

Poprzedni artykułCzołowe zderzenie na Stęczyńskiego [FOTO]
Następny artykułBędą codzienne połączenia na trasie łączącej Świdnicę z Jedliną-Zdrojem. Sprawdź planowany rozkład