Strona główna Kultura Wokaliści powalczą o nagrody. Już w sobotę finał konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych

Wokaliści powalczą o nagrody. Już w sobotę finał konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych

0

Sanah, Mrozu i Smolasty to niektórzy z artystów, których repertuar usłyszymy w Parku Centralnym. Wykonawcami będą finaliści konkursu wokalnego Świdnickich Recenzji Muzycznych w towarzystwie livebandu Dariusza Jarosa. Koncert już w sobotę, 26 sierpnia. Wstęp wolny.

Na laureatów konkursy czeka pula nagród pieniężnych w wysokości 1500 zł oraz szansa występu na przyszłorocznym koncercie galowym w sali teatralnej ŚOK. Do finałowego etapu konkursu zostali zakwalifikowani: Ewelina Jursza, Julia Żuber, Natalia Chojnacka, Weronika Żak, Marianna Gembalczyk, Aleksandra Roszak, Małgorzata Dworecka, Lena Szydłowska, Zuzanna Złotnicka, Truong Giang Can oraz w duecie Agnieszka i Krzysztof Redo. W jury zasiądą Małgorzata Ochenduszko, Rafał Oryńczak i Daniel Warakomski.

Muzyka Mi Leży jest plenerowym cyklem prezentującym przede wszystkim lokalnych wykonawców, organizowanym od 3 lat przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

W sobotę, 26 sierpnia odbędzie się ostatnie tegoroczne wydarzenie z tego cyklu. Koncert będzie stanowił finał konkursu wokalnego Świdnickich Recenzji Muzycznych. Rozpocznie się o godz. 19.00 w Parku Centralnym w klubie przy pl. Ludowym 5 w Świdnicy. Wstęp niebiletowany.

Szczegóły, m.in. dotyczące wykonawców i jurorów, można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

/oprac. AN/
/komunikat – Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułRozmowa o książce „Góry dla każdego”. Pasjonat górski i alpinista spotkał się ze świdnickimi czytelnikami [FOTO]
Następny artykułPożegnanie wieloletniej dyrektorki przedszkola nr 6, nominacje szefów placówek oświatowych [FOTO]