Strona główna 0_Slider Walczymy z BKS-em o pełną pulę punktów

Walczymy z BKS-em o pełną pulę punktów [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po raz drugi w tym sezonie rozgrywają swój mecz w roli gospodarza na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dziś naszym rywalem jest ekipa BKS-u Bolesławiec. Start spotkania o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Skład gospodarzy: Kot, Kozachenko, Łaski, Ratajczak, Przewoźny, Sowa, Filipcak, Wojciechowski, Niedźwiedzki, Orzechowski, Chajewski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie

1′ – z dystansu od razu uderzają rywale – dobry blok gospodarzy.

5′ – wpada w pole karne Orzechowski, próbuje odegrać futbolówkę do partnerów, ale ci nie ruszyli za akcją.

6′ – blisko zamknięcia akcji Chajewski – szkoda…

9′ – rywale całkowicie na razie zamknięci na swojej połowie – mocny nacisk gospodarzy i przejęcie inicjatywy.

11′ – na lewym skrzydle próbował się przedzierać Wojciechowski, lecz obrońcy dobrze wybronił tę sytuację.

14′ – groźnie po rzucie rożnym świdniczan – niestety kończymy akcję niecelnym strzałem!

16′ – Sowa dobrze dogrywa do Orzechowskiego, ten niestety nie zdołał skutecznie przyjąć piłki i oddać strzału na bramkę BKS-u.

17′ – z prawej strony pola karnego uderza Niedźwiedzki – broni Hajduczek.

20′ – kolejny rzut rożny dla miejscowych – niestety bez powodzenia (Wojciechowski po krótkim rozegraniu na pozycji spalonej).

23′ – Sinica – żółta kartka dla gracza BKS-u.

25′ – cały czas zdecydowaną przewagę mają miejscowi – nie możemy przekuć tego jednak na razie na gole.

30′ – kończy się pierwsze pół godziny gry – wynik na terenie OSiR-u Świdnica cały czas bez zmian (0:0).

33′ – znów strzelał Niedźwiedzki – ponownie górą bramkarz bolesławiczan.

37′ – indywidualnej akcji próbował Niedźwiedzki – górą obrońcy rywala.

39′ – Sowa huknął z dystansu – z wielkim trudem, ale skutecznie interweniował bramkarz!

41′ – Przewoźny – żółta kartka.

44′ – Sowa główkuje po rzucie rożnym – niedokładnie.

45′ – z linii pola karnego uderza Kozachenko – piłka przelatuje nad poprzeczką.

koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Migas za Przewoźnego.

46′ – znakomita okazja Sowy – uderzenie niedokładne!

50′ – cały czas mocne ataki świdniczan – dwie żółte kartki (zawodnik oraz trener)

51′ – mocny atak Wojciechowskiego – żółta kartka.

52′ – stały fragment gry i bardzo dobra, intuicyjna Kota po mocnym strzale rywala!

54′ – od samego startu drugiej połowy zawodnicy BKS-u co chwilę upadają na boisko, kradnąc cenne dla nas sekundy.

59′ – Frankowski zastępuje Wojciechowskiego.

60′ – Chajewski znakomicie dogrywa do dopiero co wprowadzonego na boisko Frankowskiego – prowadzimy 1:0!!!

61′ – znakomita okazja na dwubramkowe prowadzenie – bramkarz rywali odbija strzał Niedźwiedzkiego!

62′ – z wnętrza pola karnego zamyka akcję Sowa – wygrywamy już 2:0!!!

64′ – Filipczak – żółta kartka.

68′ – Jagielski wchodzi na boisko za Chajewskiego.

70′ – znakomita akcja świdniczan – Frankowski odgrywa do Niedźwiedzkiego, ten jest zablokowany!

71′ – kolejna akcja – Orzechowski dopada do piłki, strzela, lecz jego próbę broni bramkarz BKS-u.

76′ – dogranie Orzechowskiego do Frankowskiego – bez efektu bramkowego – szkoda…

79′ – jedna z nielicznych akcji przeciwników zakończona strzałem na bramkę – dobrze interweniuje Kot.

79′ – odpowiedź świdniczan – potężne uderzenie z dystansu Jagielskiego – piłkę na rzut rożny sparował bramkarz!

80′ – wykładka Sowy do Frankowskiego – nasz boczny obrońca z bliskiej odległości przenosi piłkę nad poprzeczką po uderzeniu głową.

82′ – świetna akcja Jagielskiego, dogranie do Orzechowskiego, który niestety pudłuje z bliskiej odległości.

83′ – Gliwa zalicza debiut w seniorskich barwach w walce o ligowe punkty, zastępując Orzechowskiego.

85′ – strzela Jagielski – piłkę po rykoszecie łapie bramkarz.

87′ – Kot zaczął się kiwać z obrońcą na 25. metrze – stracił futbolówkę i po golu do pustaka tracimy gola na 1:2 z perspektywy gości!!!

89′ – Ratajczak – żółta kartka.

90′ – rzut wolny dla rywali – interweniuje Kot, odbijając futbolówkę przed siebie – celna dobitka i 2:2. Końcówka to skandal i kryminał w naszym wykonaniu!!!

koniec meczu – remisujemy 2:2 absolutnie wygrany mecz na własne życzenie!