Strona główna 0_Slider Walczymy na trudnym terenie w Sułowie

Walczymy na trudnym terenie w Sułowie [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po wtorkowym, efektownym zwycięstwie 7:0 nad KS-em Łomnica, wybierają się w delegację. Biało-zieloni rywalizują na wyjeździe z posiadającą obecnie komplet punktów – Baryczą Sułów. Start spotkania o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Widła, Orzechowski, Sowa, Łaski, Frankowski, Witsanko, Paszkowski, Filipczak, Niedźwiedzki, Wojciechowski, Chajewski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

5′ – bardzo trudne warunki do gry, 33 stopnie w cieniu, na środku murawy znacznie, znacznie więcej.

6′ – mimo to szybkie tempo meczu, bez zagrożenia dla żadnej ze stron.

9′ – Filipczak – żółta kartka.

12′ – podobnie jak podczas ostatniego starcia w rundzie wiosennej pomiędzy obiema ekipami, tak i teraz mecz jest dość ostry.

16′ – Paszkowski – żółta karta. Jak na razie te napomnienia tylko w jedną stronę, choć niekoniecznie tak mogłoby być.

18′ – bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego – świetnie broni Widła.

20′ – żółta kartka w końcu także dla zawodnika nie ubranego w zieloną koszulkę!

22′ – kolejny rzut wolny dla gospodarzy – dobrze blokujemy to uderzenie.

22′ – po raz drugi znakomicie broni Widła, parują futbolówkę na rzut rożny.

24′ – kiepsko to wygląda – w jednym ze starć mocno ucierpiał nasz kapitan – Patryk Paszkowski. Potrzebna jest zmiana.

25′ – jest zmiana, za Patryka wchodzi Igor Ratajczak.

27′ – znakomita odpowiedź świdniczan – Wojciechowski huknął z narożnika pola karnego po długim słupku – piłka niewiele, ale jednak mija światło bramki.

30′ – znakomita interwencja Widły po bezpośrednim, bardzo mocnym strzale z rzutu rożnego!

31′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

33′ – po zmianie Patryka, funkcję kapitana przejął Michał Łaski.

37′ – ostra walka na połowie przeciwników – zdaniem arbitra Wojciechowski nie był faulowany na wysokości 25. metra od bramki.

38′ – setka gości – Wojciechowski wykłada piłkę Chajewskiemu, ten z kilku metrów nie zdołał czysto trafić w piłkę. Później jeszcze potężne zamieszanie i szczęście uśmiechnęło się do przeciwników!

41′ – były w tej połowie mocne akcenty po stronie gospodarzy, ale teraz w końcówce, gra się znów wyrównuje.

42′ – kontra Baryczy – sygnalizacja pozycji spalonej. 44′ – Wojciechowski kończy naszą akcję niecelnym uderzeniem. Sędzia wraca jednak do samego początku akcji i pokazuje żółtą kartkę dla zawodnika z Sułowa.

45′ – sędzia dolicza co najmniej 3 minuty.

45+2′ – stały fragment gry – dośrodkowanie z rzutu rożnego i uderzenie głową zawodnika Baryczy (Marcin Wdowiak)! Przegrywamy 0:1!!!

Niestety gol stracony tuż przed przerwą. Ostatni gwizdek arbitra – przegrywamy po 45 minutach 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w naszym składzie.

48′ – mamy szansę na wyrównanie – najpierw strzał zablokowany, później próba Chajewskiego niedokładna.

49′ – znów dajemy prezent – szybki atak rywali zakończony niepowodzeniem.

50′ – niestety… wybijamy piłkę, ale brakuje asekuracji. Jasiński mocnym uderzeniem trafia na 2:0!!!

55′ – Kozachenko zastępuje Frankowskiego.

58′ – nie pierwsza bardzo dobra interwencja Widły, który odbija mocny strzał z dystansu.

65′ – nie składamy broni – Chajewski spod chorągiewki, Łaski z głowy trafia do sieci – przegrywamy już tylko 1:2!!!

67′ – Przewoźny zastępuje Wojciechowskiego.

69′ – Migas i Jagielski za Chajewskiego i Niedźwiedzkiego.

72′ – niestety źle bronimy stały fragment gry – tracimy gola na 3:1 dla miejscowych!!!

74′ – to była „setka” na ponowne złapanie kontaktu. Orzechowski znakomicie wystawił futbolówkę Sowie, lecz ten został zablokowany przy strzale z około 10 metrów!

76′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

77′ – Michta zastępuje Filipczaka.

79′ – Widła wygrywa pojedynek biegowy z napastnikiem i wybija futbolówkę.

82′ – na boisku coraz więcej chaosu, wpływ na to miało też kilka wątpliwych decyzji sędziowskich z obu stron.

85′ – szansa na dobrą kontrę dla gości – Jagielski niestety dla nas zagrywa niedokładnie do Przewoźnego.

86′ – świetna okazja Migasa – nasz młody zawodnik mija obrońcę na lewej flance, ale w momencie próby uderza ponad bramką!

88′ – gramy do końca, walczymy o złapanie kontaktu. Znów bardzo groźnie było po akcji Migasa, a następnie mocnym uderzeniu z dystansu Witsanko.

90′ – walczymy, odkrywamy się już bardzo mocno – nasz bramkarz dobrze wychodzi z bramki i wygrywa starcie jeden na jednego.

90′ – sędzia dolicza 5 minut.

90+2′ – Tomaszewski głową strzela na 4:1 dla miejscowych!!!

90+3′ – Jagielski z kilku metrów zablokowany, Sowa poprawia, lecz bardzo niedokładnie.

koniec meczu – komplet punktów zostaje w Sułowie.