Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy piłkarski sezon, walcząc na boisku beniaminka

Rozpoczynamy piłkarski sezon, walcząc na boisku beniaminka [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po raz pierwszy w sezonie 2023/2024 powalczą o ligowe punkty. Drużyna trenera Grzegorza Borowego mierzy się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek – Iskrą Księginice. Start meczu o 17.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE.

Skład gości: Kot, Sowa, Łaski, Orzech, Orzechowski, Frankowski, Witsanko, Paszkowski, Wojciechowski, Niedźwiedzki, Chajewski.

Ostatnie uroczystości związane z nagrodami dla świeżo upieczonego beniaminka i za moment zaczynamy. Zawody poprowadzi trójka z KS Jelenia Góra.

1′ – początek meczu

2′ – zamieszanie w naszym polu karnym – wyjaśniamy sytuację.

5′ – coraz więcej zaczynamy utrzymywać się przy piłce – Paszkowski uderza z dystansu, broni bramkarz rywali.

8′ – piłkę w pole karne wrzucają przeciwnicy – dobrze piąstkuje Kot.

12′ – wrzuty z autu i spod chorągiewki w pole karne rywali – bez efektu.

13′ – bardzo groźnie z wydaje się pozycji spalonej – Kot przecina długą piłkę do napastnika, ale ta spada pod nogi kolejnego gracza z Iskry, który dalekim lobem trafia w poprzeczkę!

16′ – Wojciechowski  rzutu wolnego z 20 metrów minimalnie niecelnie.

18′ – ostry atak na Kota, który kopie rywala we własnym polu karnym – czerwona karta i rzut karny!

20′ – z boiska schodzi Niedźwiedzki, a w jego miejsce młody bramkarz Bykhovets. Nieodpowiedzialne zachowanie naszego bramkarza, by nie napisać gorzej…!

21′ – Rywale wykorzystują karnego i prowadzą 1:0, mimo że Roma był bardzo blisko skutecznej interwencji!!!

26′ – gramy w osłabieniu, ale wciąż staramy się mieć inicjatywę.

28′ – Łaski potężnym wolejem po rzucie rożnym stara się zaskoczyć bramkarza – w ostatniej chwili jest zablokowany!

30′ – akcja gospodarzy – na szczęście strzał obok Bykhovetsa mija światło bramki.

33′ – Wojciechowski mija dwóch obrońców i niestety uderza niedokładnie.

35 – „klops” sędziego – Orzechowski wychodził z bardzo dobrą akcją, ale sędzia nie zastosował przywileju korzyści i odgwizdał faul na Paszkowski – szkoda!

36′ – Witsanko uderza bardzo mocno z dystansu – niedokładnie.

39′ – gospodarze nie są w stanie w ostatnich minutach wymienić 2-3 podań, ale to oni prowadzą 1:0 i grają z przewagą jednego zawodnika.

41′ – taktyczny faul Frankowskiego – żółta kartka.

41′ – Orzechowski przegrywa starcie sam na sam z bramkarzem!

43′ – znów nasz długi wrzut z autu – było niebezpiecznie, ale ponownie szczęście mieli rywale.

45′ – sędzia dolicza co najmniej 3 minuty.

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Kozachenko za Frankowskiego.

48′ – robi nam się bardzo otwarty mecz – szansa Orzechowskiego, a za moment odpowiedź gospodarzy.

53′ – Orzech niestety wykłada piłkę rywalom – ci po szybkim ataku trafiają na 2:0!!!

57′ – piłkarskie jaja dziś niestety wyczyniamy – Bykhovets wycina rywala przed polem karnym! Czerwona kartka dla drugiego naszego bramkarza. Między słupki staje Sławek Orzech! Gramy w dziewiątkę!

60′ – Filipczak i Jagielski w miejsce Witsanki i Chajewskiego.

63′ – tracimy gola – jest 0:3!

69′ – zdziesiątkowani świdniczanie są już bezradni, a do tego musimy sobie radzić bez nominalnego bramkarza – jest już 4:0 dla miejscowych.

70′ – Migas zastępuje Orzechowskiego.

74′ – Wojciechowski – żółta kartka.

90′ – koniec meczu – przegrywamy 0:4.

Poprzedni artykułRola komputeryzacji w pracy mechanika samochodowego: zalety i wyzwania