Strona główna 0_Slider Pierwszy domowy bój w tym sezonie

Pierwszy domowy bój w tym sezonie [RELACJA LIVE]

0

Po bolesnej wyjazdowej porażce w niespodziewanych okolicznościach (dwie czerwone kartki dla świdnickich bramkarzy), czas na pierwszy mecz IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozgrywany na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. O godz. 17.00 podejmujemy beniaminka ligi – Klub Sportowy Łomnica. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy: Widła, Sowa, Łaski, Orzech, Przewoźny, Kozachenko, Paszkowski, Filipczak, Niedźwiedzki, Orzechowski, Chajewski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – rywale zagrywają ręką we własnym polu karnym – jedenastka.

4′ – Sowa trafia na 1:0!!!

6′ – Sowa z rzutu wolnego z dystansu – broni bramkarz.

10′ – bardzo duża przewaga świdniczan w posiadaniu piłki. Łomniczanie zamknięci na własnej połowie.

12′ – Chajewski dorzuca piłkę z rzutu rożnego – niedokładnie.

13′ – dobra kontra świdniczan – Przewoźny do Chajewskiego, ten zablokowany.

17′ – kolejna dobra okazja dla gospodarzy – Orzechowski uderza niecelnie.

20′ – wymuszona zmiana w drużynie gości.

21′ – Chajewski zagrywa piłkę wzdłuż linii bramkowej, do sieci z bliskiej odległości pakuje ją Orzechowski – jest 2:0!!!

25′ – Paszkowski – żółta kartka.

25′ – świetna interwencja Widły – odbija piłkę na róg po strzale z rzutu wolnego.

26′ – żółta kartka dla gracza drużyny przeciwnej (Kucharczyk)

30′ – przerwa na uzupełnianie płynów.

33′ – świetna indywidualna akcja Niedźwiedzkiego – strzał po długim słupku i mamy 3:0!!!

34′ – broni Piotrek Widła – strzał z wnętrza pola karnego!

35′ – sportowa złość świdniczan po niedzieli – Orzechowski wpada w pole karne i strzela na 4:0!!!

38′ – Sowa przegrywa starcie sam na sam z bramkarzem gości.

44′ – indywidualnie Orzechowski – piłkę łapie bramkarz.

45′ – znakomita interwencja Widły z kilku metrów – brawo dla najmłodszego na boisku gracza (rocznik 2006)!

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 4:0.

46′ – zaczynamy drugą część gry (na boisku meldują się Ratajczak, Michta, Korba i Jagielski, zastępując Łaskiego, Paszkowskiego, Orzechowskiego i Niedźwiedzkiego).

49′ – z dystansu uderza Przewoźny – bardzo niedokładnie.

51′ – Chajewski wpada w pole karne, lecz przegrywa starcie z bramkarzem rywali.

53′ – Jagielski – żółta kartka za niebezpieczny atak na piłkę.

57′ – Korba – żółta kartka.

60′ – Migas zmienia Chajewskiego.

63′ – Kozachenko mocno uderza z dystansu – piłka po rykoszecie huknęła w poprzeczkę.

66′ – strzela z dystansu Korba – jest zablokowany.

67′ – świdniczanie cały czas mają dużą przewagę, walczą o kolejne gole i nie wypuszczają praktycznie rywali z własnej połowy.

68′ – Jagielski znajduje się w sytuacji oko w oko z bramkarzem – strzela z ostrego konta niedokładnie.

69′ – faulowany w polu karnym przedzierający się Przewoźny – skutecznie rzut karny wykorzystuje Sowa – jest 5:0!!!

73′ – Jagielski znajduje się w polu karnym i strzela po długim słupku na 6:0!!!

75′ – Kozachenko dorzuca piłkę z rogu – Sowa trafia głową na 7:0, kompletując hat-tricka!!!

80′ – trwa cały czas napór gospodarzy.

84′ – Witsanko – żółta kartka.

88′ – Jagielski wychodzi sam na sam z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek.

90′ – koniec spotkania – wygrywamy 7:0!