Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek na drodze krajowej nr 5 w Strzegomiu. Zderzyło się tam auto dostawcze z samochodem osobowym.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 10.13. – Na drodze krajowej nr 5, na wysokości skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej w Strzegomiu doszło do zderzenia busa i samochodu osobowego. Pojazdami podróżowały w sumie cztery osoby. Jedna z nich wymagała pomocy w wydostaniu się z samochodu. Poszkodowane zostały dwie osoby – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.
Na czas prowadzenia działań ratunkowych droga krajowa nr 5 była nieprzejezdna.
/mn/
![Niewybuch w gogołowskim stawie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/niewybuch-w-Gogolowie-2-238x178.jpg)


![Niewybuch w gogołowskim stawie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/niewybuch-w-Gogolowie-2-100x75.jpg)




![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)