Niepowtarzalne, najnowsze cyrkowe numery w wykonaniu plejady światowych artystów. Będą m.in. brawurowe podniebne akrobacje, widowiskowa żonglerka i ulubione postaci z bajek. Jeden z największych cyrków w Polsce zawita do Świdnicy. Nowe, spektakularne show Cyrk Korona zaprezentuje już w poniedziałek, 31 lipca. W widowisku nie biorą udziału zwierzęta. Dla naszych czytelników mieliśmy do wygrania pięć podwójnych biletów na najnowszy cyrkowy pokaz talentów. Kto je otrzymał?
Już niedługo, bo w poniedziałek, 31 lipca do Świdnicy zawita jeden z największych cyrków w Polsce – Cyrk Korona, cieszący się ponad 30-letnią historią i tradycją. – Nasze najnowsze widowisko to plejada światowych artystów z aż dziewięciu krajów – z Kenii, Chile, Włoch, Czech, Węgier, Grecji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Polski! Jest to idealna opcja na spędzenie wspólnie z rodziną wakacyjnego popołudnia. Oryginalne numery cyrkowe, których nie zobaczą Państwo nigdzie indziej, zapewnią potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba clown prosto z Ameryki Południowej – Carlin Chico! Całości dopełnia spektakularna gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu. Zapraszamy zatem na widowisko najwyższej klasy, którego wręcz nie można przegapić! – zachęca polski cyrk.
W programie:
• Washington Trapeze!
• Rewiowy Quick Change
• Czarownica i flying pole
• Żonglerka w ultrafioletach
• Ewolucje na sztrabatach
• 5-osobowy zespół akrobatów z Afryki
• Latający rower
• Brawurowe akrobacje napowietrzne
• Antypody – żonglerka nogami
• Bajkowy strażak oraz kucyki i niesforny goryl [maskotki]
• Konferansjer – Czarodziej
• Bawi Clown Chico
Dyrekcja cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie. Dzieci do 2 lat mają wejście bezpłatne! Widowisko bez udziału zwierząt.
Najnowsze show Cyrku Korona w Świdnicy
ul. Łukasińskiego / Stęczyńskiego
31.07 – poniedziałek godz. 17.30
Bilety dostępne na: www.cyrk-korona.com.pl oraz w dniu programu w naszej kasie biletowej!
Rozwiązanie konkursu!
Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć podwójnych zaproszeń do Cyrku Korona w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczyło napisać w zgłoszeniu mailowym – Co najbardziej podoba Ci się w cyrkowych przedstawieniach? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Podwójne wejściówki otrzymali – Ala i Ola Więcław, Marcin Rak, Agnieszka Ingram-Ciesielska, Paulina Paczkowska i Dariusz Sienko. Gratulujemy!
Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.
/oprac. red./
/Materiały organizatora/

![Za ponad 6 mln złotych wybudują nowe miejsca spotkań dla mieszkańców gminy Świdnica [WIZUALIZACJE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/nowa-swietlica-Bolescin-wizualizacje-11-238x178.jpg)



![Pożar budynku w Rogoźnicy. W środku były butle z gazem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/WhatsApp-Image-2026-01-15-at-08.25.34-100x75.jpeg)
![Jazdę zakończył na kontenerze z odzieżą [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/page-12-100x75.jpg)


![Muzyka francuska w Świdnicy. Zabrzmi na kolejnych koncertach Dni Muzyki Kameralnej [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/07/XXVI-Festiwal-Bachowski-koncert-Samuel-Marino-i-Capella-Cracoviensis-2025.07.30-13-100x75.jpg)
![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)