Strona główna 0_Slider Miliony baniek na szóstej edycji Mydlanego Parku w Żarowie

Miliony baniek na szóstej edycji Mydlanego Parku w Żarowie [FOTO]

0

Małe, średnie i wielkie, do których można było wejść – miliony najróżniejszych baniek powstało podczas niedzielnej zabawy na miejskim stadionie w Żarowie. Po raz szósty do fantastycznej zabawy zaprosiła Fundacja Inicjatywa B.

2 lipca w ruch poszły linki, sznurki, siatki oraz wytwornice, dzięki którym najmłodsi i dorośli byli w stanie wyprodukować niezliczone ilości baniek mydlanych. Poza „ulotnym pięknem”, w ramach festiwalu obecne były strefy: animacji, relaksu i gastronomiczna.

– Nie zabrakło także kultowej „mydlanej wyspy”, zbudowanej przez niezawodnych strażaków z OSP Pożarzysko. O taneczną rozgrzewkę i pokaz zumby zadbały „Najlepsze Sztuki w Mieście” – relacjonuje Tomasz Nycz, prezes Fundacji Inicjatywa B. Podczas  imprezy była  prowadzona zbiórka środków na  leczenie i rehabilitację mieszkanki Żarowa Julii Malik, cierpiącej na niezwykle rzadki zespół Angelmana.

Jeden z największych festiwali baniek mydlanych na Dolnym Śląsku odbył się w tym roku na miejskim stadionie, ponieważ dotychczasowe miejsce imprezy – żarowski park – przechodzi rewitalizację.

/red./

Poprzedni artykułPalety euro – zastosowanie, zalety, jak ją rozpoznać
Następny artykułDlaczego warto czytać kryminały?