Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w piątek na ulicy Tadeusza Ząbka, niedaleko świdnickiej fabryki Electrolux, gdzie ze skarpy spadł osobowy Citroen. Poszkodowany kierowca trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku niedaleko wjazdu z osiedla Zawiszów na tzw. łącznik autostradowy wpłynęło do służb ratunkowych w piątek o godzinie 12.15. Według wstępnych ustaleń 68-letni mężczyzna miał zasłabnąć w trakcie jazdy, w wyniku czego prowadzony przez niego osobowy Citroen zjechał z drogi na ślepym końcu ulicy Tadeusza Ząbka, a następnie spadł ze skarpy.
– 68-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, kierując pojazdem marki Citroen zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, po czym dachował. Mężczyzna został zabrany do szpitala – informuje mł. asp. Michał Rzepecki ze świdnickiej policji.
/mn/




![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)




![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)