Strona główna 0_Slider Biało-zielone grupy rozpoczęły treningi. Wciąż można dołączyć!

Biało-zielone grupy rozpoczęły treningi. Wciąż można dołączyć! [FOTO]

0

Kilkudziesięciu najmłodszych adeptów futbolu z grup żaków, skrzatów i smerfów rozpoczęło właśnie piłkarskie treningi w klubie IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. Do inauguracji sezonu 2023/2024 doszło w środowe popołudnie na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Lipiec tradycyjnie wiąże się z największym w roku kalendarzowym naborem do drużyn piłkarskich organizowanym przez biało-zielony klub. To doskonały moment, by spróbować swoich sił podczas treningów próbnych w absolutnie wyjątkowym dla klubu sezonie 2023/2024, w którym do boju o ligowe punkty desygnowanych do gry zostanie przynajmniej 25 drużyn! Na biało-zielonej liście znajduje się blisko pół tysiąca zawodników i zawodniczek, a świdniczanie są jedynym klubem na terenie byłego województwa wałbrzyskiego posiadającym komplet drużyn w najbardziej prestiżowych klasach rozgrywkowych na terenie naszego województwa – w ligach dolnośląskich. To daje możliwość walki na co dzień z najlepszymi z najlepszych na terenie Dolnego Śląska. Na rundę jesienną sezonu 2023/2024 desygnowanych do gry zostało już 25 klubowych drużyn z kategorii skrzatów, żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów. To liczba robiąca wrażenie i wynik zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o kluby Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej (teren byłego województwa wałbrzyskiego) i zdecydowana wojewódzka czołówka.

W środę, 19 lipca treningi rozpoczęły grupy naborowe świdnickiego klubu w kategorii wiekowej rocznika 2015 i zawodników młodszych. Zajęcia z udziałem kilkudziesięciu młodych piłkarzy prowadzone były przez trójkę trenerów – Szymona Majcherczyka, Andrieja Kozachenko i Yevhena Velychko. W grupie znalazło się sporo najmłodszych adeptów futbolu z lipcowego naboru, dla których był to debiut. Cały cas można jednak dołączyć do drużyn i spróbować swoich sił podczas darmowych treningów otwartych. Wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195. Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona.

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułSklep z akcesoriami do paznokci w Holandii
Następny artykułZaginął Leo [Aktualizacja]