Strona główna Artykuł sponsorowany Zegarki sportowe – do tańca i do kolarstwa

Zegarki sportowe – do tańca i do kolarstwa

0

Każdy wie, że sport to zdrowie. A nic tak nie wprawia w dobre samopoczucie jak uprawianie swojej ulubionej dyscypliny. Na pewnym etapie zaawansowania zainteresowanie wzbudzają osiągane postępy. Najlepiej monitorować je przy pomocy zegarków sportowych. Jesteś ciekawy, do jakich sportów możesz wykorzystać nowoczesne czasomierze?

Na triathlon tylko z dobrym zegarkiem

Zamierzasz wziąć udział w triathlonie? A może uprawiasz wyłącznie jedną dyscyplinę z całej trójki? Bez względu na to, czy pływasz, biegasz albo jeździsz na rowerze – najnowsze zegarki sportowe pozwolą Ci monitorować przebyte kilometry i śledzić inne, bardziej szczegółowe dane.

Przy sportach wysiłkowych dobrze postawić na modele, które posiadają wbudowany czujnik tętna. Podczas treningu przyda się także dokładna nawigacja lub funkcja zmieniania trasy biegowej z zachowaniem podobnego dystansu. Utrzymując wysoką aktywność fizyczną, należy pamiętać o odpowiedniej diecie, ale i o nawadnianiu się. Jeżeli trudności sprawia Ci picie wody w ciągu dnia, to może warto rozważyć zakup zegarka, który będzie Ci o tym przypominać – jak np. Garett Wave RT.

Szeroki wybór zegarków sportowych znajdziesz na: https://www.timetrend.pl/sportowe.html

Wytrzymałe zegarki sportowe dla fanów ekstremalnych sportów

Jeżeli uwielbiasz adrenalinę i Twoją pasją są ekstremalne sporty, to powinieneś zdecydować się na wytrzymały czasomierz, który poradzi sobie w trudnych warunkach. Zegarki sportowe powinny być odporne na wstrząsy i niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Przy wyborze przyjrzyj się materiałom, z jakich je wykonano.

Wszyscy miłośnicy podwodnego świata powinni przede wszystkim zwracać uwagę na wodoszczelność zegarka – im jest ona większa, tym lepiej, ponieważ pozwoli Ci na głębsze zanurzenie się ze sportowym dodatkiem. GARMIN Descent™ Mk2 pomoże Ci śledzić wszystkie statystki pod wodą, a nawet mieć pod kontrolą miejsca zanurzenia oraz wynurzenia.

Jeśli jednak bardziej kręcą Cię wysokości i wspinaczka górska jest tym, co dodaje Ci energii, to powinieneś wybrać zegarek nie tylko przedstawiający liczbę pokonywanych odległości czy przewyższeń, ale i pułap tlenowy.

Relaksuj się i pobijaj swoje rekordy

Nie każdy musi czerpać przyjemność z długodystansowych biegów czy zdobywania wysokich górskich szczytów. Może po prostu tańczysz, regularnie zjeżdżasz po zaśnieżonym stoku lub grasz w golfa? Do tych aktywności również znajdziesz odpowiednie funkcje w zegarkach lub gotowe modele stworzone z myślą o tych dyscyplinach. Jest tak w przypadku Garmin Approach S62, który znakomicie nada się dla golfistów. Ten dodatek wyświetla prędkość i kierunek wiatru, a także posiada wbudowanego asystenta gry, który pomaga nawet w wyborze odpowiedniego kija.

Produkowane obecnie zegarki sportowe posiadają naprawdę różnorodne funkcje. Jeżeli sport, który uprawiasz, nie został wymieniony w tym artykule, to jeszcze nic nie znaczy. Skontaktuj się z dowolnym sklepem sprzedającym zegarki i zapytaj sprzedawcę, jaki model byłby dla Ciebie odpowiedni. Możesz wybrać np. Time Trend. Czekają tam na Ciebie wyłącznie oryginalne produkty. Sprawdź, czy jeden z wielu salonów znajduje się w Twojej okolicy, lub zdecyduj się na zakupy online.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł„Laur Młodego Samorządowca” dla Grodziszcza
Następny artykułStrażacy otrzymają blisko 750 tys. złotych na zakup specjalistycznego sprzętu. Gdzie trafią dotacje?