Strona główna Wydarzenia Świdnica Skatepark’23. Ruszają bezpłatne warsztaty nad świdnickim zalewem

Skatepark’23. Ruszają bezpłatne warsztaty nad świdnickim zalewem

0

Przez całe lato młodzież ze Świdnicy będzie miała szansę spotkać się z pasjonatami takich dyscyplin jak skateboarding, rolkarstwo oraz hulajnoga i potrenować pod ich okiem podczas bezpłatnych warsztatów.

fot. Kalina Żaczek/Fundacja Ładne Historie

Fundacja Ładne Historie rusza z trzecim sezonem sportowych warsztatów dla dzieci i młodzieży na świdnickim skateparku przy ul. Polna Droga nad świdnickim zalewem. Akcja pod nazwą Skatepark’23 wystartuje 6 czerwca i obejmie cykl 25 otwartych sportowych warsztatów dla dzieci i młodzieży, w każdy wtorek i czwartek aż do końca sierpnia w godz. 16.30-19.30.

– Zapraszamy na otwarcie sezonu na świdnickim skateparku przy ul. Polna Droga 2! Czekamy na Was od godziny 16.00! Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Czekać na Was będą: pokazy zawodników i zawodniczek skateowych teamu Impowoods, wypożyczalnia i testy sprzętu sportowego, treningi wspólne, konkursy sprawnościowe z nagrodami dla uczestników i uczestniczek, spotkania z zawodnikami, strefa CHILLOUT. Na miejscu nie zabraknie oczywiście naszej ekipy animacyjnej z propozycjami dla młodszych dzieci oraz pysznego popcornu od niezawodnej ekipy Electrolux Świdnica! – zachęcają organizatorzy.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Podczas wtorkowego otwarcia sezonu na testy sprzętu i wspólne treningi nie obowiązują zapisy, jednak na miejscu trzeba będzie wypełnić i podpisać zgodę rodzica na udział w aktywnościach. Zapisy na regularne letnie zajęcia ruszą zaraz po otwarciu sezonu.

/Fundacja Ładne Historie, opr. mn/

Poprzedni artykułPowiesił maleńkiego shih tzu na smyczy. Kara więzienia dla 36-letniego sprawcy
Następny artykułPrzeznaczyli 17 mln złotych na remont dróg powiatowych. Efekty widoczne są na kolejnych odcinkach [FOTO]