Strona główna Sport Inne Ruszyły zapisy na jedenastą edycję tenisowego memoriału

Ruszyły zapisy na jedenastą edycję tenisowego memoriału

0

Tradycyjnie początek sezonu tenisowego na świdnickich kortach rozpoczyna turniej pamięci wielkiego propagatora białego sportu – Bogdana Szymańskiego. Tym razem już po raz jedenasty memoriał poświęcony popularnemu „Szymonowi” odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca.

Turniej corocznie gromadzi grupę przyjaciół, znajomych i uczniów Bogdana Szymańskiego, którzy nie tylko w nim uczestniczą czynnie, ale też kibicują grającym zawodnikom. Tegoroczna edycja imprezy rozgrywana będzie w kategorii gier deblowych. Deble są rozlosowywane w dniu imprezy wśród zgłoszonych wcześniej zawodników. Obok rywalizacji memoriał miał zawsze charakter dobrej zabawy, która kończy się wspólnym grillem. Początek rywalizacji planowany jest na godz. 9.00. Organizatorami imprezy są Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji z partnerami wydarzenia: Urzędem Miasta Świdnica, Firmą JAKO i Fundacją Łączy nas football.

Zgłoszenia do turnieju: Waldemar Kurek – 607 944 999.

/OSiR/

Poprzedni artykułPolsko-ukraiński pokaz talentów. Klub Migranta świętował swoje pierwsze urodziny [FOTO]
Następny artykułWdarli się do pubu i dokonali rozboju przy użyciu topora. Do aresztu trafiło 3 mieszkańców powiatu [FOTO/VIDEO]