Po raz dziesiąty Warsztat Terapii Zajęciowej w Świdnicy zorganizował Turniej Piłki Siatkowej. W dzisiejszych zmaganiach uczestniczyło 7 drużyn.

Gościny na rozgrywki użyczył Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy, a turniej zaszczyciło wielu gości. Na parkiecie rywalizowały drużyny Senior + Świdnica, DPS Jaskulin, ŚDS Świdnica, ŚDS Świebodzice, WTZ Mokrzeszów, WTZ Strzegom, ZSS Świdnica.
– Współpraca w zakresie integracji Osób z Niepełnosprawnościami, propagowanie zdrowego stylu życia, wspólne działania w obszarze budowania więzi przyjacielskich wśród OzN – to główne cele, jakie już po raz dziesiąty przyświecały nam w organizacji imprezy. Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Specjalnych w Świdnicy za współpracę przy organizacji turnieju. Podziękowania kierujemy także w stronę Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Nasze wydarzenie sportowe wiele zyskuje również dzięki niezrównanej ekipie sędziowskiej pod kierunkiem Michała Tomiałowicza, który okazał się dodatkowo świetnym komentatorem sportowym – opisują organizatorzy.
Fot. WTZ Świdnica


![Sportowe nagrody rozdane. Specjalne wyróżnienia dla mecenasa świdnickiego sportu, za imprezę roku oraz „serce dla sportu” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Swidnica-wreczenie-nagrod-sportowych-2026.03.13-102-238x178.jpg)

![Niewybuch w gogołowskim stawie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/niewybuch-w-Gogolowie-2-100x75.jpg)



![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)