Strona główna Sport Inne Zacięta walka w Świebodzicach

Zacięta walka w Świebodzicach [WYNIKI]

0

W ubiegłą sobotę, 3 czerwca na terenie kompleksu sportowego przy ul. Rekreacyjnej w Świebodzicach odbyła się fantastyczna impreza rowerowa pod hasłem Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Na stadionie zebrała się bardzo liczna grupa miłośników kolarstwa w wieku od 2 do 14 lat wraz z trenerami, rodzinami i opiekunami. W wyścigach udział wzięło około 165 uczestników m. in. z: Brzegu, Włoszakowic, Jeleniej Góry, Leszna, Chojnowa, Oborników Śląskich, Polkowic, Jaworzyny Śląskiej, Głuchołazów, Wałbrzycha oraz Świebodzic. Jedna z zawodniczek przyjechała na wyścig nawet z Kołobrzegu. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali: burmistrz Świebodzic Paweł Ozga wraz ze swoim zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim, prezesem Stowarzyszenia Mateuszem Rosiakiem i zastępcą dyrektora wyścigu Władysławem Żyndulem. Burmistrz życzył kolarzom wspaniałej zabawy, rywalizacji fair play oraz jak najlepszych wyników. Dodatkowo podziękował za świetną i profesjonalną organizację wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miejskich. W wydarzeniu udział wzięli również członkowie klubu Jan Paduch, Ryszard Szram, Aleksandra Kanak, Władysław Góra oraz sędzia główny delegatury DZK Tadeusz Daszkiewicz. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom za udział w zawodach.

Organizatorem wydarzenia sportowego było Stowarzyszenie Cyklistów Ziemi Wałbrzyskiej, dzięki przyznanej dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert. Wyniki zawodów pod linkiem: https://wynikizawodow.eu/zawody/96

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułO krok bliżej przebudowy ruchliwego skrzyżowania. W jego miejscu ma powstać rondo
Następny artykułBiało-zieloni przedstawiają plan letnich sparingów