Strona główna 0_Slider Wielkie serca uczestników charytatywnego pikniku dla Lilianki. Znamy wyniki zbiórki!

Wielkie serca uczestników charytatywnego pikniku dla Lilianki. Znamy wyniki zbiórki!

0

Sporym sukcesem zakończył się piknik charytatywny zorganizowany w świdnickim Parku Centralnym, który dedykowany był 3,5-letniej Liliance Fulbiszewskiej. Dziewczynka walczy z nowotworem mózgu, a nadzieję na wyleczenie daje kosztowna terapia w Rzymie. Organizatorzy akcji właśnie poinformowali o wynikach zbiórki.

81 328,67 złotych. To kwota jaką udało nam się zebrać podczas sobotniego pikniku dla Lilianki. Od soboty do tej pory nie doszliśmy do siebie. To co zrobiliście przerosło nasze największe oczekiwania. Wspaniale jest zobaczyć, jak wielu z Was zaangażowało się z takim sercem w pomoc i ile firm połączyło siły w jednym wspólnym celu. Chcielibyśmy podziękować każdej osobie, która wrzuciła choćby złotóweczkę do którejś z puszek. Jak widzicie – razem możemy wszystko – przekazali organizatorzy

Na gości sobotniego pikniku, w organizację którego włączyły się setki osób, czekały m.in. pokazy artystyczne i samochodowe, strefy zabaw i gastronomiczna, loteria, malowanie twarzy, zumba, masaże, a także nauka zasad pierwszej pomocy. To wszystko w celu wsparcia 3,5-letniej Lilianki, którą zaatakował nowotwór o najwyższym stopniu złośliwości – medulloblastoma. Podczas operacji w Polsce nie udało się guza wyciąć w całości. Rodzice liczą na skuteczność terapii, którą Lilianka ma przejść w klinice w Rzymie.

Finansowe wsparcie na rzecz dziewczynki można przekazywać za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl oraz strony fundacji Kawalek Nieba.

/mn/

Poprzedni artykułZwycięski finisz naszych młodzików
Następny artykułPowiększyła się kolekcja świdnickich znaczków turystycznych