Strona główna 0_Slider „Ustrzelić” dziś Orła

„Ustrzelić” dziś Orła [RELACJA LIVE]

0

Zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po raz przedostatni w tym sezonie wychodzi na boisko w roli gospodarza. W 27. kolejce Koleje Dolnośląskie grupy wschodniej IV ligi biało-zieloni podejmują Orła Ząbkowice Śląskie. Start meczu o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy: Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Paszkowski, Szydziak, Nazar, Kotyla, Wojciechowski, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy mecz

5′ – przed szansą Grzywniak – napastnik Orła w ostatniej chwili powstrzymany przez naszych obrońców.

8′ – Kot zatrudniony do roboty – uderzenie zza linii pola karnego, dobra interwencja naszego bramkarza.

9′ – Orzeł ma przysłowiowy „nóż na gardle”, ząbkowiczanie jeśli chcą myśleć jeszcze o utrzymaniu i znaleźć się w pierwszej szóstce w tabeli muszą w Świdnicy bezwzględnie wygrać.

12′ – znów z dystansu próbował Orzeł – bardzo delikatna próba, która nie mogła zrobić wrażenia.

14′ – dwie groźne wrzutki w pole karne Orła – obrońcy gości dobrze się jednak spisują.

15′ – uderza z narożnika pola karnego Grzywniak – bardzo niedokładnie.

18′ – dobrze w polu karnym znajduje się Szydziak – przyjmuje piłkę i uderza, niestety dla nas niedokładnie.

20′ – po początkowych minutach, kiedy inicjatywę miał Orzeł, teraz to biało-zieloni zaczynają więcej utrzymywać się przy piłce.

22′ – Szydziak dośrodkowywał do Trzepacza – do akcji wkroczył jednak Gembara, łapiąc piłkę.

24′ – centro-strzał Paszkowskiego – bramkarz Orła z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

25′ – trzy rzuty rożne dla świdniczan nie przynoszą efektu.

26′ – Trzepacz znakomicie podaje do Kotyli, który w sytuacji jeden na jednego trafia na 1:0!!!

27′ – Kotyla – żółta kartka.

30′ – Kotyla po raz drugi trafia do sieci – tym razem niestety pozycja spalona.

34′ – trwa zdecydowany napór gospodarzy – bardzo dobre dośrodkowanie piąstkuje Gembara, następnie próbujemy jeszcze dobijać, lecz nieskutecznie.

37′ – rzut rożny dla rywali – dośrodkowanie na długi słupek, zgranie piłki i strzał głową Łaskiego na 1:1!!!

38′ – kolejna wrzutka – znów uderzał głową Łaski, lecz tym razem niecelnie.

40′ – zderzenie Kotyli z bramkarzem Gembarą – golkiper Orła potrzebuje pomocy medycznej.

44′ – dwa rzuty rożne dla rywali – dobrze spisujemy się tym razem w defebsywie.

45′ – Paszkowski – żółta kartka.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – zmiana w świdnickiej bramce, Przyborowski zastępuje Kota.

48′ – uderzają z dystansu przeciwnicy – wysoko nad poprzeczką.

49′ – głową uderza Grzywniak – piłka mija światło bramki.

50′ – Maciejewski kropnął z dystansu – Przyborowski był bez szans – 2:1 dla Orła!!!

55′ – źle wyglądamy jak na razie w tej drugiej połowie.

56′ – Filipczak zmienia Nazara.

57′ – zagranie ręką we własnym polu karnym – mamy jedenastkę!

58′ – Gembara broni niestety dla nas uderzenie Trzepacza.

62′ – Białasik wchodzi na boisko za Szydziaka.

66′ – Kozachenko wchodzi na boisko za Frankowskiego.

69′ – Migas zastępuje Trzepacza.

71′ – cały czas staramy się atakować, ale jesteśmy bezradni. Rywale skupiają się na wyprowadzaniu kontr.

72′ – szybka akcja Orła – dobra interwencja Przyborowskiego.

74′ – Antosik pojawia się na boisku zmieniając Wojciechowskiego.

78′ – wrzucamy piłkę w pole karne – nic z tego jednak nie ma. Cały czas brakuje realnego zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Gembarę.

81′ – dobra akcja Kotyli – piłka ląduje tylko w bocznej siatce.

83′ – rzut wolny – Wargin bez większych kłopotów dochodzi do piłki i trafia głową na 3:1!!!

86′ – rzut rożny – do piłki dochodzi Sowa, lecz głową uderza bardzo niedokładnie.

90′ – koniec spotkania – przegrywamy po słabych w naszym wykonaniu zawodach 1:3.

Poprzedni artykułPo kraksie na Osiedlu Młodych. Policja ponawia apel do świadków i kierowców z wideorejestratorami
Następny artykułZwiedzanie z latarką, czyli Noc Muzeów. Gdzie będzie można się wybrać w powiecie świdnickim?