Strona główna 112 Narkotyki ukrył w kuchennej szafce

Narkotyki ukrył w kuchennej szafce

0

Kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez policjantów 32-latkowi, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości amfetaminy. 

Funkcjonariusze zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie Świebodzic. W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne dotarli do 32-latka, który według ich ustaleń w miejscu zamieszkania miał posiadać znaczne ilości narkotyków – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny, policjanci w jednej z szafek kuchennych ujawnili i zabezpieczyli znaczne ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Łącznie zabezpieczono blisko 1700 porcji tego narkotyku, który trafiły do policyjnego depozytu – informuje Ząbek.

Mężczyzna usłyszał zarzuty w tej sprawie. – O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawiania wolności – dodaje rzecznik świdnickiej policji.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułBędzie się działo! [SPORTOWY WEEKEND 20-21.05]
Następny artykułKto wystąpi podczas Święta Granitu Strzegomskiego? Sprawdź program imprezy