Strona główna 0_Slider Ligowe ostatki w Świdnicy

Ligowe ostatki w Świdnicy [RELACJA LIVE]

0

W ostatnim meczu sezonu 2022/2023 na boiskach grupy wschodniej Koleje Dolnoślaskie IV ligi, zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmuje na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ekipę Polonii Trzebnica. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE, start o 17.00.

Skład gospodarzy: Przyborowski, Moskwa, Ratajczak, Sowa, Kotyla, Białasik, Filipczak, Paszkowski, Antosik, Migas, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – od początku mocne ataki świdniczan, w bardzo dobrej okazji znalazł się Migas, ale został zablokowany.

6′ – znakomita indywidualna akcja Kotyli – nasz zawodnik mija dwóch obrońców, lecz finalnie przegrywa starcie z bramkarzem.

7′ – ponownie w roli głównej Kotyla, tym razem dośrodkowuje do Antosika – ten niestety nie zdołał zamknąć akcji.

9′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – pewnie spisujemy się w defensywie.

12′ – trochę dziś zmian w wyjściowej jedenastce gospodarzy. Szansę od pierwszych minut dostali między innymi bramkarz Michał Przyborowski i środkowy obrońca Igor Ratajczak.

13′ – długa piłka i dobra okazja dla rywali – uderzenie minimalnie niedokładne.

16′ – wykonujemy rzut rożny – uderza głową Ratajczak, ale pewnie interweniuje Szyjka.

19′ – Moskwa bardzo dobrze dogrywa do Migasa – ten w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę Polonii.

22′ – Filipczak przechwytuje futbolówkę, ciągnie z nią dobre 30 metrów, ale zostaje ostatecznie zablokowany.

25′ – cały czas inicjatywę posiadają miejscowi, ale cały czas czekamy jednak na przełożenie tego na gole w tym spotkaniu.

29′ – Sowa dośrodkowuje w pole karne, dobrze spisują się obrońcy gości.

32′ – Sowa bezpośrednio z rzutu wolnego trafia piłką w słupek – brakło szczęścia w tej sytuacji!

33′ – dopinamy swego – dobrze w polu karnym znajduje się Kotyla, mija bramkarza i trafia na 1:0!!!

37′ – odgryzają się rywale – dobrze spisujemy się w defensywie.

39′ – Kotyla zagrywa do Trzepacza i mamy 2:0!!!

40′ – przedziwna sytuacja – czerwona kartka dla rezerwowego bramkarza Polonii Trzebnica – Karola Buchli. Zgodnie z regulaminem powinien opuścić strefę techniczną, problem w tym, że nie zamierzał. Mocno pobłażliwy w tej sytuacji był sędzia główny zawodów, który czekał ponad 2 minuty, a w końcu rozpoczął dalej grę, kiedy zawodnik nie znajdował się poza ogrodzeniem, oddzielającym pole gry.

45′ – Trzepacz mocnym uderzeniem próbuje zakończyć bramkarza – niestety dla nas górą ten drugi.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – poczwórna zmiana w drużynie miejscowej – boisko opuszczają Antosik, Białasik, Kotyla i Sowa, w ich miejsce Kozachenko, Nazar, Wojciechowski i Kasprzak.

47′ – Wojciechowski dogrywa piłkę spod linii końcowej – Migas pakują ją delikatnie do sieci – jest 3:0!!!

54′ – dwa rzuty rożne dla naszej ekipy – bez efektu.

55′ – Przyborowski skutecznie broni strzał zawodnika rywali.

56′ – na boisku meldują się Michta i Ilski, zmieniając Paszkowskiego oraz Migasa. Opaska kapitańska wędruje do Damiana Kasprzaka, który rozgrywa dziś ostatni mecz w naszej drużynie (względy prywatne, zmiana miejsca zamieszkania).

60′ – na nasza bramkę uderza Taranek – niedokładnie.

67′ – zbyt łatwo wpada w pole karne Łuczak i strzela gola dla trzebniczan – prowadzimy obecnie 3:1!!!

69′ – Kasprzak uderza z rzutu wolnego minimalnie niedokładnie.

72′ – świetna, indywidualna akcja Michty – w ostatnim, decydującym momencie uderzył niestety nad poprzeczką.

73′ – na zbyt wiele pozwalamy przeciwnikom – Szczygieł z wnętrza pola karnego trafia i jest tylko 3:2 dla miejscowych!!!

78′ – bardzo dobra okazja na doprowadzenie do wyrównania – blokujemy uderzenie rywala.

80′ – świetna szansa na podwyższenie rezultatu meczu – Michta przegrywa pojedynek jeden na jednego.

85′ – dość spokojne tempo meczu w końcówce – Polonia Trzebnica pogodzona już ze spadkiem, świdniczanie pewni utrzymanie i gry w zreformowanej IV lidze.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry.

90+’ – świetna interwencja Przyborowskiego z kilku metrów.

koniec meczu – wygrywamy 3:2.

Poprzedni artykułWypadek z udziałem motocyklisty w Pankowie. Ląduje ratowniczy śmigłowiec [FOTO]
Następny artykułWeterani misji wojskowych i najlepszy polski snajper znów w Świdnicy