Strona główna 0_Slider Kolejny kierowca staranował zaparkowane samochody

Kolejny kierowca staranował zaparkowane samochody [VIDEO]

0

Dokładnie tydzień po spektakularnej kraksie na Osiedlu Młodych, w Świdnicy doszło do kolejnego zdarzenia, w którym zostały uszkodzone samochody zaparkowane przy jezdni. Z pełnym impetem wpadł w nie kierowca samochodu osobowego.

Do kraksy doszło na skrzyżowaniu ulic Rolniczej i Kilińskiego na osiedlu Zarzecze w niedzielny poranek, 30 kwietnia. Na nagraniu widać, jak z pełnym impetem samochód wpada na zaparkowane przy ul. Kilińskiego pojazdy. – Cudem uniknąłem rozbicia auta. Panowie nie wyrobili na zakręcie – opisuje kierowca, który akurat jechał w kierunku ul. Rolniczej i miał włączony rejestrator. Świadek zdarzenia podaje, że uszkodzone zostały dwa zaparkowane pojazdy. Do tematu wrócimy 2 maja.

Przypomnijmy, że 23 kwietnia kierujący Volkswagenem jadąc z dużą prędkością staranował 10 zaparkowanych przy ul. Marcinkowskiego pojazdów. 49-latek był w chwili zdarzenia pijany, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Prokuratura postawiła mu zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym i jazdy w stanie nietrzeźwości. Sąd zastosował areszt tymczasowy. Kierowcy grozi do 8 lat więzienia.

/red./

Poprzedni artykułŚwidniccy juniorzy wiosną nie do zatrzymania. Jesteśmy liderami rozgrywek [FOTO]
Następny artykułAbsolwenci Skłodowskiej pożegnali szkołę