Strona główna Sport Inne Udane starty Radunii

Udane starty Radunii [FOTO]

0

To był kolejny, bardzo pracowity weekend dla młodych tenisistów stołowych UKS-u Radunia Tąpadła. Nasze zawodniczki i zawodnicy wystartowali w turnieju organizowanym przez klub oraz Fundację PZU, jak również w indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w kategoriach kadetów oraz juniorów w Szczawnie-Zdroju.

W sobotę do Tąpadła zjechało sponad 30 zawodników i zawodniczek ze Strzelina, Wrocławia, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wir oraz Pisarzowic, żeby rywalizować w turnieju z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy turnieju mieli niecałe 7 lat – opowiada trener UKS-u Radunia Tąpadła, Michał Drozd. Turniej organizowany był przez klub UKS Radunia Tąpadła i Fundację PZU.

Po ponad 3-godzinnych zmaganiach najlepsi w swoich kategoriach okazali się:

SMERFY:
1. Wojciech Ostrowski
2. Hanna Paściak
3. Natalia Drozd

KADETKI:
1. Wiktoria Czernicka
2. Łucja Kołodziej
3. Zuzanna Ludkowska

KADECI:
1. Krzysztof Krajewski
2. Wojciech Szustka
3. Teodor Lisiewicz

Swój życiowy wynik osiągnął z kolei w niedzielę Krzysztof Krajewski podczas mistrzostw naszego województwa w kategorii kadetów, zajmując ostatecznie 5. miejsce (w poprzednim sezonie regularnie zajmował pozycje 17-20). Drugi z naszych reprezentantów – Arkadiusz Borek zakończył zmagania na 13. lokacie.

– Codzienne treningi, których od początku roku było już ponad 70 przynoszą efekty w postaci rozwoju naszych sportowców. Za tydzień przed nami jedna z ostatnich imprez sezonu, czyli Mistrzostwa Dolnego Śląska w kategorii młodzików – dodaje Michał Drozd.

/MDvR, FOTO: UKS Radunia Tąpadła/

Poprzedni artykuł„Galaktyczni” ograni po raz drugi [FOTO/VIDEO]
Następny artykułŚwiebodziccy kulturyści mistrzami Polski! [FOTO]