Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy walkę o wielki finał wojewódzkiego Pucharu Polski!

Rozpoczynamy walkę o wielki finał wojewódzkiego Pucharu Polski! [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica stają dziś przed fantastyczną okazją, by awansować do wielkiego finału Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i wciąż być w grze o szczebel centralny tych prestiżowych rozgrywek. Zadanie nie będzie dziś należało do łatwych – do Świnicy zawita rozpędzony lidera grupy zachodniej IV ligi – Karkonosze Jelenia Góra. Początek meczu o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Szydziak, Paszkowski, Nazar, Kotyla, Wojciechowski, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – rzut rożny dla gospodarzy – dobrze interweniują obrońcy.

7′ – potężne uderzenie Paszkowskiego z dystansu – piłka mija niewiele światło bramki.

9′ – źle wyprowadzamy piłkę – było groźnie w naszej szesnastce, ale na szczęście skończyło się happy endem.

11′ – dobra piłka do Trzepacza – nasz napastnik nie zdołał oddać strzału.

13′ – świetny pomysł Szydziaka z podaniem górą do Trzepacza – brakło niewiele…

13′ – świetnie pressują świdniczanie – nie dajemy wyjść rywalom w ostatnich chwilach z własnej połowy.

15′ – bardzo mocne otwarcie zespołu gospodarzy – brakuje strzałów, ale posiadamy inicjatywę, nie dajemy rywalom grać w piłkę. Nie ma co się bać spadkowicza z III ligi i lidera grupy zachodniej IV ligi.

19′ – niestety nic nie zanosiło gola dla Karkonoszy, ale tak właśnie się stało – dobrą piłkę w polu karnym otrzymał Kurianowicz i mocnym uderzeniem trafił na 1:0!!!

23′ – bardzo dobra okazja miejscowych – w pole karne wpada Kotyla, ale przegrywa pojedynek jeden na jednego z ostatnim stoperem Karkonoszy.

24′ – Kurianowicz – żółta kartka.

25′ – Moskwa – żółta kartka

30′ – cały czas szukamy wyrównania – brakuje jednak precyzji przy tej ostatniej, otwierającej drogę do bramki piłce.

33′ – znakomita okazja Karkonoszy – Radziemski fatalnie pudłuje z około 14 metrów.

36′ – w pole karne wpada Radziemski – uderza po długim słupku, lecz niedokładnie.

38′ – fenomenalne uderzenie „nożycami” Trzepacza – mamy wyrównanie 1:1!!!

40′ – uderzają rywale – Kot paruje futbolówkę na rzut rożny.

42′ – po rzucie rożnym głową uderza Radziemski – pewnie broni Kot.

44′ – przyciskają w końcówce pierwszej połowy Karkonosze – kolejny rzut rożny – Kasprzak wybija głową piłkę zmierzającą do sieci.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

49′ – rzut rożny dla Karkonoszy – dobrze radzą sobie świdniczanie.

51′ – kolejny korner dla jeleniogórzan – piłka po otarciu o nogi naszego zawodnika ociera słupek i wychodzi poza pole gry.

52′ – groźnie pod drugą bramkę – Sowa chyba niepotrzebnie próbował się dzielić piłką, wydaje się że lepszym rozwiązaniem byłby strzał z okolicy linii pola karnego.

57′ – wrzucamy futbolówkę w pole karne – Kotyla bliski jej sięgnięcia – brakło niewiele.

61′ – Kozachenko zmienia Kotylę.

65′ – tempo meczu nieco siadło – obie drużyny zabezpieczają defensywę, choć rywale tych stałych fragmentów mają za dużo.

67′ – Szydziaka uderza z dystansu – piłka niewiele, ale jednak mija światło bramki.

70′ – Traczyk zastępuje Moskwę.

71′ – Nazar huknął z blisko 30 metrów – piłka przelatuje nad poprzeczką.

75′ – Frankowski wrzuca piłkę w pole karne – rywali ratuje poprzeczka!

78′ – rzut rożny dla Karkonoszy – dobrze dośrodkowanie przecina Kot.

80′ – bardzo groźnie w polu karnym Karkonoszy – niestety kończy się na niebezpieczeństwie i braku precyzji z naszej strony!

82′ – odpowiadają Karkonosze – dobrze blikujemy strzał.

84′ – Migas wchodzi na boisko za Wojciechowskiego.

87′ – w ostatnich minutach więcej przy piłce rywale – na szczęście nic większego z tego nie wynika.

90′ – znakomita interwencja Kota.

90′ – sędzia dolicza 5 minut.

koniec regulaminowego czasu gry – 1:1 i o awansie zadecydują karne.

Radziemski nie trafia! – 0:0

Sowa trafia i prowadzimy 1:0!

Firmanty też przestrzelił!

Paszkowski na 2:0!

Kurianowicz strzela – jest 2:1 dla świdniczan!

Migas trafia na 3:1!

Krawczyk-Demczuk przestrzelił – wygrywamy 3:1!!!

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica w wielkim finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim!!!