Strona główna 0_Slider Mierzymy się z faworytem ligi

Mierzymy się z faworytem ligi [RELACJA LIVE]

0

Ekipa Słowianina Wolibórz to z pewnością jeden z głównych pretendentów do tytuły mistrzowskiego. Dziś drużyna z terenu gminy Nowa Ruda jest rywalem piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, Startujemy o 16.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Szydziak, Paszkowski, Nazar, Antosik, Wojciechowski, Trzepacz.

Rozpoczynamy spotkanie.

4′ – kapitalne uderzenie z dystansu Gorczycy z okolicy 25. metrów – Kot nie miał najmniejszych szans – piłka lecąca jak pocisk w same „widły” świdnickiej bramki – przegrywamy 0:1!!!

7′ – źle weszli w mecz świdniczanie, ale od razu dobra reakcja – próba przejęcia inicjatywy i strzelenia gola na 1:1.

8′ – Sowa próbuje wrzucać piłkę z rzutu wolnego – dobrze interweniują obrońcy Słowianina.

11′ – wydaje się ewidentna jedenastka dla świdniczan za mocne zagranie rywali we własnej szesnastce – gwizdek arbitra milczy.

12′ – od dobrych kilku minut Słowianin nie może wyjść z własnej połowy – bardzo mocno dociskają gospodarze.

16′ – odpowiedź przeciwników – uderzenie z dystansu bardzo niedokładne.

18′ – rzut rożny dla świdniczan – fantastyczne uderzenie z woleja w wykonaniu Kasprzaka i mamy remis 1:1!!!

22′ – to powinien być gola na 2:1 dla miejscowych – niestety Trzepacz przeniósł piłkę nad poprzeczką z bliskiej odległości.

25′ – rzut rożny dla rywali – Caique trafia głową na 2:1!!!

28′ – dośrodkowanie gości – futbolówka mija światło bramki.

31′ – lepszy fragment Słowianina – goście mocno utrudniają nam rozegranie akcji i posiadają w ostatnich minutach inicjatywę.

33′ – dobra akcja Antosika z Szydziakiem – niestety dla nas skończyło się tylko na zagrożeniu.

36′ – tracimy piłkę – goście uderzają, lecz pewnie interweniuje Kot.

37′ – fantastyczny przerzut Szydziaka do Antosika – uderzenie naszego skrzydłowego niestety zbyt słabe, by zaskoczyć Brandla.

40′ – w ostatnich minutach arbiter zrobił się mocno skrupulatny – każde dotknięcie, to sygnalizacja o przewinieniu.

42′ – dorzuca piłkę z prawej strony boiska znakomicie Moskwa – głową uderza Trzepacz – mamy 2:2!!!

45′ – sędzia dolicza co najmniej minutę.

koniec pierwszej połowy – 2:2

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – faulowany Trzepacz we wnętrzu pola karnego – jedenastka! Na dodatek żółtko dla Barskiego.

47′ – Trzepacz trafia pewnie na 3:2!!!

48′ – teatralnie w polu karnym upadł Krakowski – sędzia nie daje się nabrać.

49′ – zablokowany Antosik przy strzale z wnętrza pola karnego.

51′ – groźnie w polu karnym rywali próbował przedzierać się Trzepacz – niestety dla nas nieskutecznie.

54′ – zmiana w Woliborzu – Szuba zmienia Kamińskiego.

56′ – Słowianin coraz bardziej sfrustrowany – w ostatnich minutach wychodzi im niewiele.

59′ – Kotyla i Kozachenko za Wojciechowskiego oraz Antosika.

60′ – Szydziak – żółta kartka.

61′ – Traczyk zastępuje Szydziaka.

64′ – Nazar – żółta kartka.

65′ – Gorczyca – żółta kartka.

67′ – coraz ostrzejszy mecz na terenie świdnickiego OSiR-u.

68′ – Nazar widząc wysuniętego bramkarza próbował uderzać z dystansu – nieskutecznie.

69′ – bardzo dobra okazja Kotyli – Piotrek przegrywa starcie z ostatnim obrońcą.

71′ – inicjatywę przejmuje Słowianin – my staramy się zabezpieczać tyły.

74′ – bardzo wysoko gra Brandl – bramkarz Słowianina. Goście grają piłką, ale bez większego zagrożenia i strzałów na bramkę strzeżoną przez Kota.

77′ – Data – żółta kartka.

77′ – Sowa uderza z rzutu wolnego – bardzo niedokładnie.

79′ – wrzucają rywale w pole karne – pewnie piłkę łapie Kot.

83′ – kabaret na Śląskiej – Data dostaje drugą żółtą kartkę, ale arbiter nie pokazuje czerwonej!!!

86′ – rzut karny dla przeciwników za dyskusyjny rzut karny i zagranie piłki ręką. Gol z karnego – jest remis 3:3!!!

87′ – trzeba to powiedzieć wprost – sędzia w ostatnim kwadransie zrobił do tej pory wszystko, żeby komplet punktów nie został w Świdnicy!

90′ – sędzia dolicza 5 minut.

90+5′ – goście strzelają na 4:3 i tak się kończy mecz. To jest po prostu SKANDAL!!!

Poprzedni artykułKorale, koszulki, obrazy, warsztaty. Artyści w Świdnicy dla Ukrainy [FOTO]