Strona główna 0_Slider Dla kogo piłkarskie derby regionu?

Dla kogo piłkarskie derby regionu? [RELACJA LIVE]

0

Kontynuujący serię pięciu zwycięskich meczów o stawkę z rzędu piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mierzą się dziś na własnym terenie z Lechią Dzierżoniów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE! Gospodarze ponownie grają dziś dla Agatki Salamon – cały dochód ze sprzedanych wejściówek przeznaczony zostanie na koszty związane z operacją serca 3-letniej dziewczynki.

Skład świdnican: Kot, Szydziak, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Filipczak, Paszkowski, Nazar, Kotyla, Wojciechowski, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – wracają dziś kartkowicze – Trzepacz i Paszkowski, niestety urazy eliminują Salamona i Traczyka.

2′ – Juraszek – żółta kartka.

5′ – spokojny początek – dłużej przy piłce utrzymują się jednak gospodarze.

9′ – cały czas trochę chaosu i niedokładności po obu stronach – bez zagrożenia dla bramkarzy.

14′ – przechwytujemy piłkę – pierwsza groźna okazja w tym spotkaniu. Filipczak z okolicy 16 metra uderza minimalnie niecelnie.

17′ – rzut rożny dla naszej ekipy – strzela z wnętrza pola karnego Szydziak – jest niestety zablokowany!

18′ – kolejny rzut rożny – strzał Sowy głową niedokładny. Rośnie w ostatnich minutach przewaga biało-zielonych.

20′ – do pozycji strzeleckiej dochodzi Kotyla – też zablokowany.

21′ – niestety kiedy wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą – rywale przeprowadzają akcję na 1:0. Orłowski dobrze zachowuje się w polu karnym i otwiera wynik pojedynku!!!

24′ – miejscowi ponownie atakują – szkoda straconego gola – była to tak na prawdę jedna groźna akcja rywali i znakomite zachowanie się we wnętrzu pola karnego Orłowskiego.

26′ – Orłowski uderza z około 20 metrów – dobrze interweniuje Kot.

30′ – duża pomyłka przeciwników – dostajemy prezent niestety an Kotyla, ani Trzepacz nie zdołali oddać strzału na bramkę Szadego.

33′ – Kasprzak – żółta kartka.

37′ – Sowa uderza z rzutu wolnego – niedokładnie.

38′ – rzut rożny – uderza głową Kasprzak – broni pewnie Szady.

40′ – trwa napór gospodarzy – znakomite uderzenie Szydziaka odbija bramkarz, a następnie broni jeszcze strzał Paszkowskiego.

43′ – wymuszona zmiana w Lechii – boisko opuszcza Rzepski, w jego miejsce Galuba.

45′ – Sowa z rzutu wolnego uderza bardzo niedokładnie. Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie dla świdniczan.

45′ – świetna okazja dla biało-zielonych – Filipczak niestety z okolicy 16. metra „Panu Bogu w okno”

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – w Świdnicy boisko opuścili Kotyla i Filipczak – w ich miejsce Michta oraz Migas.

48′ – bardzo dobra okazja dl miejscowych – piłka na 13. metrze – Wojciechowski mógł chyba uderzać od razu, a wdał się w drybling i skończyło się tylko na zagrożeniu.

50′ – Paszkowski – żółta kartka.

51′ – dośrodkowanie z rzutu wolnego – Kot uprzedzony przez Łazarowicza i jest 2:0 dla gości!!!

53′ – kolejna dobra akcja świdnickiego zespołu – Frankowski skutecznie powstrzymany.

54′ – na nic na razie zdaje się większe posiadanie piłki po stronie zespołu gospodarzy, bowiem to o co najbardziej chodzi, czyli strzelanie goli – niestety kuleje.

57′ – Wasilewski z dystansu – dobrze piłkę łapie Kot.

60′ – w naszym polu karnym dobrze znajduje się Chlipała – broni Kot.

65′ – bardzo, bardzo słabo to wygląda z perspektywy gospodarzy, przestaliśmy grać – tymczasem rywale wyprowadzają akcję na 3:0 (Dawid Wasilewski)!!!

67′ – boisko opuszczają Nazar i Wojciechowski – w ich miejsce Antosik oraz Białasik.

69′ – próba wymuszenia jedenastki przez Orłowskiego – żółta kartka dla gracza Lechii.

72′ – skandaliczna postawa defensywy – strzał głową broni Kot, dobija Ciarkowski – jest 4:0!!!

75′ – Moskwa zmienia Szydziaka.

77′ – jedna z nielicznych naszych akcji w ostatnich minutach – Migas uderza po długim słupku niedokładnie.

78′ – Ilski zmienia Paszkowskiego.

81′ – Sowa uderza głową minimalnie niedokładnie – podniesiona tak czy inaczej chorągiewka odnośnie pozycji spalonej.

87′ – typowy mecz na dogranie i dociągnięcie do końca starcia.

90′ – koniec meczu – przegrywamy wyraźnie, bez większej walki w drugiej połowie 0:4!

Poprzedni artykułPodróż w czasie z Czeskim Expressem. Pociąg pod parą zawitał do Świdnicy [FOTO/VIDEO]