Strona główna Kultura Zwycięzcy przeglądu talentów w Młodzieżowym Domu Kultury wyłonieni

Zwycięzcy przeglądu talentów w Młodzieżowym Domu Kultury wyłonieni

0

Osiągają sukcesy w rozgrywkach szachowych, wspaniale grają na gitarze, pięknie śpiewają, świetnie radzą sobie na scenie teatralnej, fantastycznie malują czy tworzą własne pojazdy i roboty. 11 uczestników zajęć w Młodziezowym Domu Kultury w Świdnicy rywalizowało w dorocznym przeglądzie talentów. Głosowanie zakończyło się 27 marca. Jury i internauci wskazali zwycięzców.

– Do nagrody Grand Prix Jury wybrało Magdalenę Mojsę, która reprezentowała pracownię plastyczną działu II.
„Nagroda Publiczności” wyłoniona została na podstawie „polubień” prezentacji na stronie fanpage w serwisie Facebook za największą jej liczbę dla Mai Mazur z pracowni szachowej oraz dla Magdaleny Mojsy z pracowni plastycznej i Emilii Ćwirko z pracowni szachowej – powiadomił dzisiaj MDK.

Wyróżnieni nagrodą „Talent 2023” zostali:
Alicja Walkowiak, Damian Dembek, Zuzanna Gąszowska, Emilia Ćwirko, Martyna Trelewska, Weronika Niesłuchowska, Bartłomiej, Maja Mazur, Pola Żak, Maja Huzarska, Zespół gitarowy: Tomasz Cisek, Lena Grzeczka, Aleksandra Wiatr, Igor Przyborowski, Ewa Staręga.

– Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć w rozwoju talentów. Tytuły wręczone zostaną podczas Uroczystego Zakończenia Roku Oświatowego w MDK. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, a uczestnikom za wysoki poziom prezentacji – podkreślają nauczyciele.

/opr. red./
fot. MDK

Poprzedni artykułKońcówka starcia należała do gospodarzy
Następny artykułSkimmer do basenu – czy warto zainwestować?