Strona główna 0_Slider Wygrać w końcu z Oławą

Wygrać w końcu z Oławą [RELACJA LIVE]

0

Po ostatniej wygranej ze spadkowiczem z III ligi – Foto-Higieną Gać, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica znów grają z ekipą z górnej połowy tabeli grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi. Naszym wyjazdowym rywalem jest dziś Moto-Jelcz Oława, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE – startujemy o 17.00.

Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Paszkowski, Filipczak, Nazar, Kozachenko, Kotyla, Wojciechowski.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

1′ – spotkanie rozpoczyna się z 5-minutowym opóźnieniem. Zawody prowadzi Damian Grabowski, ten sam arbiter, który prowadził nasz ostatni mecz z Foto-Higieną Gać.

2′ – na dobrą akcję świdnickiego zespołu odpowiadają rywale – piłka mija światło bramki.

6′ – nieco więcej przy piłce znajdują się gospodarze – po naszej stronie sporo niedokładności przy wyprowadzeniu piłki.

8′ – sprytnie za plecy obrońców próbował uciec Kotyla, lecz do akcji wkroczył bramkarz oławian.

10′ – indywidualna akcja Kozachenki – piłka niestety dla nas wychodzi po nogach naszego zawodnika poza linię końcową.

14′ – bardzo dobra interwencja wślizgiem Frankowskiego – piłka po nogach zawodnika przeciwników wychodzi poza boisko.

15′ – staramy się grać sporo dłuższą piłką – czujny cały czas we wnętrzu pola karnego bramkarz oławian.

20′ – cały cas sporo walki w środku pola, męskiej gry, ale i bez większego zagrożenia dla obu bramkarzy.

22′ – faul w okolicy środka boiska Sowy – żółta kartka.

25′ – składna akcja świdnickiego zespołu – w polu karnym miejscowych wydaje się, że mógł być faulowany Wojciechowski, lecz dobrze ustawiony arbiter był innego zdania.

30′ – przegrywamy w ostatnich minutach środek pola – strata za stratą. Filipczak ratuje się faulem i ogląda żółtko.

33′ – rzut rożny dla gospodarzy – dobrze interweniują nasi obrońcy.

37′ – Paszkowski taktycznie fauluje – żółta kartka. Za dużo tych napomnień wśród naszych zawodników.

39′ – w naszym polu karnym odnajduje się Gancarczyk – oddaje strzał, ale ta próba nie robi wrażenia na Kocie.

40′ – ostre zagranie zawodnika z Oławy – żółta kartka.

42′ – wrzutka rywali z rogu, a w zasadzie jej próba. Fatalne wykonanie piłka opuściła od razu linię końcową boiska.

45′ – atakujemy prawym skrzydłem – wrzutka, ale nikt nie zamyka tej akcji.

45+’ – strzał Wojciechowskiego broni bramkarz, ale wskutek jego dobitki jest bezradny – prowadzimy 1:0!!!

koniec pierwszej połowy – prowadzimy po golu do szatni 1:0!!!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Szydziak zmienia mającego żółtko Paszkowskiego.

46′ – miejscowi od razu wrzucają piłkę z prawego skrzydła – ta wychodzi poza boisko.

48′ – faulowany Wojciechowski – nasz ofensywny zawodnik upadł na bark, ale będzie w stanie kontynuować grę.

49′ – dośrodkowujemy z rzutu wolnego – Nazar blisko sięgnięcia piłki.

50′ – twarda gra – sędzia też pozwala dziś mocniej pograć.

55′ – rywale uderzają z dystansu – Kot wydaje się niezbyt dobrze obliczył tor lotu piłki i ta wpada do sieci – jest 1:1!!!

55′ – Traczyk zastępuje Filipczaka.

58′ – Kasprzak – żółta kartka.

60′ – naciskają gospodarze – to oni dłużej utrzymują się przy piłce.

64′ – od kilku minut sytuacja się zmieniła – to biało-zieloni częściej goszczą na połowie przeciwników.

66′ – Migas zmienia Wojciechowskiego.

70′ – uderzenie na naszą bramkę z okolicy linii pola karnego – piłka ląduje w dłoniach Kota.

72′ – z dalekiego dystansu uderza Kozachenko – próba niedokładna.

75′ – boisko opuszcza Kotyla, w jego miejsce Antosik.

76′ – kolejny zawodnik Moto-Jelcza z żółtą kartką.

77′ – obie drużyny walczą o pełną pulę.

78′ – niestety tracimy piłkę i sami wystawiamy ją rywalom – skuteczne i precyzyjne uderzenie z wnętrza pola karnego i przeciwnicy wychodzą na prowadzenie 2:1!!!

80′ – bardzo dobrze przedziera się Antosik – odegranie do partnera już niestety niedokładne.

82′ – dopinamy swego – Sowa dopada do piłki w polu karnym i mamy 2:2!!!

83′ – Szydziak ogląda żółtą kartkę.

84′ – kolejne żółtko dla Szydziaka – gramy w osłabieniu!

86′ – rywale poczuli krew – stały fragment gry – uderzenie, lecz piłka przelatuje nad poprzeczką.

90′ – faulowany Migas – żółta kartka dla gracza Moto-Jelcza.

90+ – gospodarze strzelają z linii pola karnego – minimalnie niedokładnie.

koniec meczu – raczej sprawiedliwy podział punktów po wyniku 2:2!

Poprzedni artykułWyróżnienie dla zasłużonej świdniczanki i nadanie imienia jednemu ze skwerów. Zbliża się sesja Rady Miejskiej
Następny artykułO dobrowolnym ZUS-ie. Spotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców