Strona główna 0_Slider W Świdnicy powalczą o medale mistrzostw Dolnego Śląska!

W Świdnicy powalczą o medale mistrzostw Dolnego Śląska!

0

Przez trzy dni Świdnica będzie stolicą dolnośląskiego pięściarstwa. Od piątku do niedzieli (17-19 marca) na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie odbędą się 77. Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Organizatorem przedsięwzięcia jest klub Boks Polonia Świdnica, a także Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski.

Przyjazd ekip, waga i rejestrację zawodników zaplanowano już na czwartek, 16 marca od godz. 15.00. Dzień później o godz 12:00 dojdzie do uroczystego otwarcia mistrzostw i rozpoczęcia pojedynków. W sobotę, 18 marca od godz. 12.00 trwać będą walki półfinałowe, a w niedzielę na kibiców czekać będą starcia finałowe. Wstęp dla kibiców na wszystkie walki jest wolny – zachęcają do odwiedzenia hali sportowej na Zawiszowie organizatorzy przedsięwzięcia.

Dolnośląski Okręgowy Związek Bokserski zrzesza obecnie około 40 klubów z terenu całego województwa. Na starcie zawodów w Świdnicy planowany jest udział 154 zawodników i 26 zawodniczek w grupach wiekowych kadet, junior, młodzieżowiec i senior. W tym roku przypada ponadto jubileusz 100-lecia istnienia Polskiego Związku Bokserskiego.

/MDvR/

Poprzedni artykułPowerbank – czym jest i jak wykorzystać go w promocji firmy?
Następny artykułJak powstają i skąd się biorą zmarszczki na twarzy?